Yeni Başak!

Perkins ve iveconun erkunt lüks crd ve new holland tr. serisindeki crd motor neredeuse aynı ortak olarak geliştirilmiş.silindir hacmi bile aynı bakarsanız.
Başak neyine güveniyor anlamadım.altı üstü bi perkins motor almış carrraro gövde ile birleştirmiş millete kakalamaya çalışıyor. Tümo en azından kendi motorunu koymuş .başaga bu parayı vereceğime 2. El bi tümosan maximanın motorunu söktürürüm .sanayide perkins motor koydururum daha ucuz olur.

Söz Konusu Başak'sa Kalsın. Başağın hertarafı Carraro Her Tarafı Perkins Hatta Hertarafı zf olsa ne olur Başak işte o paraları ona vereceğimize 5 10 fazla verip traktöre bineriz. Başaktan bidefa dilimiz yandı Bu işi yapıp bu şartlarda para kazanan Abilerim Kardeşlerimin Parası çöpe gitmesin. Bu zamana kadar erkunt başak ve diğer yerli markalarin bi sloganı vardı.(( Yüzde yüz yerli)) ama onlarında cok iyi bildikleri bisey var hepsi perkinsi carraroyu kullandi adamlar türk çiftcisiyle dalga geciyor bide diyorlarki yerli sermayemiz artsın paramiz dısarda uretilen mala gitmesin yerli kullanalim Yerli malı yurdun malı falan filan" gel gelelim fuarlarda lansmanlari yapilirken kocaman kocaman yerli boğa yok yüzde yüz yerli ıste yok Yerlinin Gücü yazıyorlar Gidipte tanıtimını yapan elemana bunda ne marka motor var sanzıman ne alk akslar dingiller nerenin diye sorunca kem küm Hani hemserim yerliydi Perkins yerlimiii carraronun fabrikası nerde usta? Bide benden siz değerli ciftci abilerime kardeşlerime bi tavsiye: Eğer traktör alacaksanız gönlünüze, içinize hangisi sindiyse onu alın örneğin ben traktör alıcam diyelim onceden başka bi marka kullanıyordum buyütmeye karar verdim diyelim ki karsı komsumda yeni aldı kullanıyor gidipte ona nasıl motor bende alıcam memnunmusun diye sorarsam adam bana gelip kötüyse bile malını kötülemez kimse 100 150 bin lira bi traktöre verdikten sonra kötülemez. Siz siz olun eğer traktör yenileyeceksiniz diyelim ki ne kullanıyosun abi ferguson kullaniyodun yine ferguson al stayer kullaniyordun stayer al fendt kullanıyodun fendt al claas al. Ama sen sen ol gidipte akıl alma. 20180611_113438.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68