Konya Tarım Fuarı 2018 Karışık Fotoğraflar

Fotoğraflar 20180320_151247_HDR.jpg20180320_151241_HDR.jpg20180320_150436_HDR.jpg20180320_151220_HDR.jpg20180320_145803_HDR.jpg20180320_145607_HDR.jpg20180320_144942_HDR.jpg20180320_145000_HDR.jpg20180320_133448_HDR.jpg20180320_140028_HDR.jpg

Traktör,makineler dışından bitki koruma,gübreleme ürünleride varmı
Gitmemde ki asıl amaç verimleri nasıl artırabiliriz sorusuna yanıt aramaktı fakat 7 saatlik gezintimde dediğiniz ürünlerle karşılaşmadım bile... Fuarda her zamanki makineler vardı. Ve benim en hoşlanmadığım konu ise yaptığımız tarım ve tarım makineleri hakkında en ufak bilgisi dahi olmayan, günlük 100 liraya adeta kendilerini teşhir ürünü gibi sergileyen kızlarımızdı maalesef... Çok üzücü...

Gitmemde ki asıl amaç verimleri nasıl artırabiliriz sorusuna yanıt aramaktı fakat 7 saatlik gezintimde dediğiniz ürünlerle karşılaşmadım bile... Fuarda her zamanki makineler vardı. Ve benim en hoşlanmadığım konu ise yaptığımız tarım ve tarım makineleri hakkında en ufak bilgisi dahi olmayan, günlük 100 liraya adeta kendilerini teşhir ürünü gibi sergileyen kızlarımızdı maalesef... Çok üzücü...
Aynı düşünceleri paylaşıyoruz...

bu konuda çok haklısın ustam doğru teşhis [emoji106]

Güzel paylaşım. Fuar da yenilik olarak sanırım Başak ön planda. Güzel bir tasarımı var traktörün. Heralde Power shuttle yok. Onuda koysaymışlar. Az biraz daha da detaya önem verselermiş tam avrupa kıvamında bir traktör modeli olacakmış...

• Beğen
Tepkiler: ealtinci
Yağmurlama ve damlama olmuyor, Pivot için birşey diyemem, geçen sene Sular ve İrtemin tanburlu sulaması vardı
Yarın orada olacağım telefonunu verirsen bakınca haber ederim

Sağolun teşekkürler biz perşembe gitcez inşallah plan yaptık pivot ve çayır biçme makinesi almayı düşünüyoruz yoncalarımıza kısmet artık bakıcaz Size de keyifli geziler :))

• Beğen
Tepkiler: İzzet toker
Bizim gitme isi de yalan oldu galiba buraz arkadaslardan ses yok hic birde bence artık traktör furyasi bitsede ciftciye arti verim yatirim konularinda da fuar felan olsa traktöru zaten aliyor millet bide daha önce cenevre fuarlarinda da o kizlardan olur du hep artik kalkmaya basladi insallah burda da kalkar

açıkcası merak ettim düğmelerin dışında ileri teknoloji bakımından tümosandan fazlalıklarını sayarsanız tümossanı çöpe atacam
Yerlilerin çoğu birbiriyle benzer özellikte. Ufak tefek konfor ve mekanik aksam farklılıkları var. Aslında bizim asıl amacımız verim. Amaca giden yolda traktör sadece bi araç. O yüzden Tümosan da iyidir Allah kaza bela vermesin yeter ☺ Bereketli yıllar.