CASE JX75C ve Hatunsaraylı HMS M 3000 24 Balta Ayak Mibzer ile Çörek Otu Ekimi Pilot

Bereketli olsun hocam, kalibrasyon da benim fikri mi patentleyip üreticilere satman lazım, insanlar bu nedenle Universal mibzer den uzak duruyor, yoksa son derece keyifli makinalar.
Case in, liftOmatic, olmasa daha iyi olacakmış sanki, genel durumu güzel ve pratik,

Lift eskiler gibi değil halatına iyi ayar çekmek gerekli 70 56 nın ki şıkır şıkır valla emmi katılıyorum sana

• Beğen
Tepkiler: nailyetek
Hocam 2 makinayıda biliyorsunuz
Güngör mu HMS mi?
Ben şahsen fiyat bakımından ve bu mibzerde ilklerden biri oldugu için GünGör derim, biraz daha para verecek olursam ve kaliteli olsun dersen,irtem derim.hms de güzel makina, fiyatını bilemiyorum, bölge olarak size daha yakın, yabana atılacak bir ürün değil. Müşteri memnuniyeti ne önem veren bir firma,

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci39

Ben şahsen fiyat bakımından ve bu mibzerde ilklerden biri oldugu için GünGör derim, biraz daha para verecek olursam ve kaliteli olsun dersen,irtem derim.hms de güzel makina, fiyatını bilemiyorum, bölge olarak size daha yakın, yabana atılacak bir ürün değil. Müşteri memnuniyeti ne önem veren bir firma,

Abi zaten irtem kullanıyorum. 16 balta ayak mibzer yeni ama küçük geliyor güngör le irtem arasındayım.Çok büyük fark yok gibi irtem güngör arasında

Geçen hafta teslim aldığımız yeni

mibzerimiz ile çörek otu ekimini Nail Yetek abimin teşrif etmesiyle gerçekleştirdik ilk izlenimlerimiz gayet güzel Darısı balta ayak mibzer düşüncesi olan arkadaşlara...

İyi Seyirler....

[video=youtube;JjOAMRg7wPg]
Emrah kardeşim eline emeğine sağlık
Bende bu makina ile çörek otu ekmek istiyorum fakat tohum ve derinlik ayarı konusunda endişelerim var yardımcı olursan sevinirim
Çıkış ve veri ler nasıldı
Saygılarımla

Kalite yok mibzerde 800 dekar yer ektik çöp oldu mibzercik. Demiri bildiğin teneke.

Resimler ve ekler

• IMG-20210510-WA0019.jpg
    IMG-20210510-WA0019.jpg
    198.2 KB · Görüntüleme: 13
  • Beğen
Tepkiler: Alexander