Danelik çeşitte en iyi verim hangi çeşitte

Yüzüak yağmurlama sulama makinelerinin teknik desteğini sağlıyorum.
Tam bizlik iş ama ben ege yıldızlara ayarladım herşeyi 25 tabanca her işi görüyo kuyularda basınçlı 22 tabanca çeviriyo keşke zamanla sizin dediklerinize yönelseydik teferruat az olucaktı zamanla çok pahalı geliyodu yüzüak veya italyanlar ama paraya değermiş yaşlandıkça anlıyoruz yüzüakların kıymetini

• Beğen
Tepkiler: guray
Dönüm hesabı sulama nasıl oluyor?
Biz suya ton hesabı para ödüyoruz.
Güray sulayacağı arazinin kaç dönüm olduğunu bildiriyo barajdan derelere su veriliyo veya kanallara onlarda pancar motorla veya daha büyükleriyle yada saptırmayla suluyolar dönümüne para veriyolar .bizde dsi nin derin kuyuları var koperatifimiz bize kv hesabından kar payı koyarak satıyo diyelim bizim ki pahalı oluyo bizde ton hesabı yok

Güray sulayacağı arazinin kaç dönüm olduğunu bildiriyo barajdan derelere su veriliyo veya kanallara onlarda pancar motorla veya daha büyükleriyle yada saptırmayla suluyolar dönümüne para veriyolar .bizde dsi nin derin kuyuları var koperatifimiz bize kv hesabından kar payı koyarak satıyo diyelim bizim ki pahalı oluyo bizde ton hesabı yok

Bizde 1000 ton su birlik üyelerine 150 tl yani tonu 15 kuruş.Baraşdan kapalı sistemle basınçlı geliyor.Her vananın başında sayaç var.