2018 arpa ekimini bitirdik

15.11.2013
2,809
1,794
30
Tokat

hayırlı günler abilerim kardeşlerim arpa ekimini bitirdik. babam hayvanlarla ılgılendı kardeşim de okuldan anca 3 4 günlüğüne gelebildi
tek basıma baya bi zorlandım ama değdi
çektiğim resimleri video haline getirmeye calıstım iyi seyirler[video=youtube;aBWnDat7F6k]https://www.youtube.com/watch?v=aBWnDat7F6k&feature=youtu.be[/video]

Bereketli olsun, kolay gelsin.
Debriyaj balatası Made in Germany, bronz, çalıştığı kadar daha gider. :)

Balatayı bilmiyorumda kabini gerçekten kaliteli yapmışlar. Hoparlörlerin sesi gidip geliyordu servise sordum üstü açılmaz dediler mantıklı gelmedi. Dün köyde söktüm 28 adet civata sökmek lazım ek çalışma ve 2. Tepe lambası için soketler hazır ve en ufak toz girmemiş.

Kolay gelsin Mehmet abi bereketli olsun hasadınıda görürüz inşallah.Çamurda sürüm yapmak toprağın verimi açısından iyi olmadığını duydum yani mineralleri öldürüyormuş galiba sonuçta toprakta canlı.

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr
Bereketli olsun, kolay gelsin.
Debriyaj balatası Made in Germany, bronz, çalıştığı kadar daha gider. :)
saol hocam

Balatayı bilmiyorumda kabini gerçekten kaliteli yapmışlar. Hoparlörlerin sesi gidip geliyordu servise sordum üstü açılmaz dediler mantıklı gelmedi. Dün köyde söktüm 28 adet civata sökmek lazım ek çalışma ve 2. Tepe lambası için soketler hazır ve en ufak toz girmemiş.
haklısın abi bizm gibi küçük orta tarım yapanlar için cok güzel ve sağlam bi traktör
saol ismail abi

saol mehmet abi

Kolay gelsin Mehmet abi bereketli olsun hasadınıda görürüz inşallah.Çamurda sürüm yapmak toprağın verimi açısından iyi olmadığını duydum yani mineralleri öldürüyormuş galiba sonuçta toprakta canlı.
saol sefa Allah razı olsun, bakalım Allah ne verirse rızkımıza

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı