Sivas gemerekte hububat durumları böyle sizlerde nasıl

Sivas gemerek de hububat durumları böyle biz üre uyguladık ve ot için mücadele yapacaGız baska bi gübre atmak gerekirmi dekara 15 kg üre uyguladık siz neler uyguladınız paylaşırsanız sevinirim IMG_0671.JPG IMG_0668.JPGIMG_0669.JPG

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Ben de sivaslıyım ustam maşallah güzel buğdaymış cinsi ne bir de biraz fazla gelişmiş inşallah nisan donlarına denk gelmez ben de 2016 da üreyi çok erken atmıştım nisanda dona yakalandım 18 nisan dı benden geç atanlarınki sapasağlamdı ama don olmaz ise çok faydası olur inşallah bu yıl olmaz ben gübreyi daha yeni attım ikinci gübre olarak yapraktan uygulamalarda fayda var bizim yöremiz için

Ben de sivaslıyım ustam maşallah güzel buğdaymış cinsi ne bir de biraz fazla gelişmiş inşallah nisan donlarına denk gelmez ben de 2016 da üreyi çok erken atmıştım nisanda dona yakalandım 18 nisan dı benden geç atanlarınki sapasağlamdı ama don olmaz ise çok faydası olur inşallah bu yıl olmaz ben gübreyi daha yeni attım ikinci gübre olarak yapraktan uygulamalarda fayda var bizim yöremiz için

Ben. Hep martta atıyorum üreyi dona rastlamadım daha bu yıl havalar sıcak gidiyor İnşallah sıkıntı olmaz berekettli yıllar