Sonradan Kabin Hakkında ?

Selamın Aleyküm Değerli Arkadaşlar
Ben traktöre sonradan kabin taktırmayı düşünüyorum , traktörün üstünde tente var, mesala kabini taktık ağusdos da muayene var , kabini ruhsata işletmeden geçebilirmiyiz ve 2 el. Kabin alırken camlarda etiket bir yazı görüyorum e11 , e32 gibi filan , icerde kabin seri numarası nasıl oluyor, e11 mi e32 mi ben bu numaraların ne olduğunu bilmiyorum ve hangi kriterlere uyacağımı sizlerden rica edip değerli yorumlarınıza bırakıyorum
Saygılarımla

Selamın Aleyküm Değerli Arkadaşlar
Ben traktöre sonradan kabin taktırmayı düşünüyorum , traktörün üstünde tente var, mesala kabini taktık ağusdos da muayene var , kabini ruhsata işletmeden geçebilirmiyiz ve 2 el. Kabin alırken camlarda etiket bir yazı görüyorum e11 , e32 gibi filan , icerde kabin seri numarası nasıl oluyor, e11 mi e32 mi ben bu numaraların ne olduğunu bilmiyorum ve hangi kriterlere uyacağımı sizlerden rica edip değerli yorumlarınıza bırakıyorum
Saygılarımla

Traktörün kaç model?

• Beğen
Tepkiler: Kosovalı

Bende sonradan kabin taktirdim 2 sene once 3 ay önce muayeneden kusursuz olarak gectim tarktor 2006 tdd kabin 2016 verin kabin hic sormadilar bile kabin işlimi degilmi diye

Selam Aleyküm cemal kardeşim ,iyi akşamlar senin kabin ve vize işlerini geçen seneden hatırlıyorum sorunsuz geçmiştin bugün sana mesaj gönderecektim bilgi alayım filan diye , fakat gönderemedim ama cevap yazacağını düşündüm tekrar Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Selam Aleyküm cemal kardeşim ,iyi akşamlar senin kabin ve vize işlerini geçen seneden hatırlıyorum sorunsuz geçmiştin bugün sana mesaj gönderecektim bilgi alayım filan diye , fakat gönderemedim ama cevap yazacağını düşündüm tekrar Teşekkürler
Aleykumselam abi bende cok araştirdim gecermi gecmezmi diye sordum kişilerin tamamı gecmez dedi traktorun calismayan hic bi aksami yoktu zaten randevu almıstim muayene yeri ilcedeki evin 300 mt yaninda köyden gidip bigun önce traktoru getirdim gecmezsede olan 150 liraya olur dedik gecersede bizim şansimiza dedik ama kabin hakkinda hic bise sormadilar bile kabin aydinlatmalar led lambadi hic yaktirmadi cam suyu silacegi falanda calistirmadi sadice firen sinyal parklar ön lambalar birde tepe döner lamba tamamdir

• Beğen
Tepkiler: Kosovalı
Teşekkür ederim Cemal bey ve asarcıklı dediğiniz kabini ben gördüm 5000 lira yazıyor ama onun montajı falan komple platformu çıkarıp takmaları gerekiyor biraz uğraştırıcı ben artık verim kabinle anlaşıcam herhalde ya da acaba traktörümü değiştirsem diyorum sizin fikriniz nedir

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
Teşekkür ederim Cemal bey ve asarcıklı dediğiniz kabini ben gördüm 5000 lira yazıyor ama onun montajı falan komple platformu çıkarıp takmaları gerekiyor biraz uğraştırıcı ben artık verim kabinle anlaşıcam herhalde ya da acaba traktörümü değiştirsem diyorum sizin fikriniz nedir
Tercih sizin değiştirme dediniz aklınızda ne var