5105 m

Şuan bende 6220 john deere var değiştirmek istiyorum bitane sıfır hattat var T4110 bide 2014 john deere 5105m var ben john deere taraftarıyım ama hattat ta sıfır olduğu için cazip geliyor john deerenşn yakıtı flan nasıldır hattat nasıl bir traktördür yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

JD 6220 kaç model, kaç saatte, neden değiştirmek istiyorsunuz?

Ne kadar bir yer işliyorsunuz, hangi ürünleri ekiyorsunuz?

2007 model 4 kademe powerlı 5bin küsür saatte traktör büyük ebat olarak ama 97 beygir galiba pulluklar 4 lü 12 numara ufak geliyo izi kapatmıyo arazide bayır biraz büyüğünü takıncada zorlanıyo tam randıman alamıyoruz işlediğimiz yer 350 dönüm ayçiçeği buğday ekiyoruz.

Şuan bende 6220 john deere var değiştirmek istiyorum bitane sıfır hattat var T4110 bide 2014 john deere 5105m var ben john deere taraftarıyım ama hattat ta sıfır olduğu için cazip geliyor john deerenşn yakıtı flan nasıldır hattat nasıl bir traktördür yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Bahsettiginz traktorlerle 6220 yi cok ararsiniz soylemedi demeyin 6220 kalibi ve agir olmasindan biraz hantaldir ama konforludur yakar ama cekerde amerikan mali m serisi ve yerli mali hattat size tat vermez bi kere 6220 de kademe ve vites gecislerinde debriyaj yok bildigim bir nevi massey dyna 4gibi vitesleri var 4vites ve a,b,c,d kademeleri var benim fikrim ya daha ust segmente gecin yada 6220 traktorun kiymetini bilin bu soyledginiz traktorler uzer sizi

2007 model 6220 yi satıp ta hattat veya 5105 m almak macera aramaktır kardesim bu alacagın motorlar bunun üstü bi motor degil 4x16 bi pulluk al teker izin kapansın boşa para harcama 5000 saat daha ne ki

Bu traktörü satıp karşısını bunları çıkarmak çok saçma olmuş 2007 model Mercedes’i verip 2018 dacia ya da tata araba almak kadar saçma ki bahsettiğin saat daha çok az o makinanın daha bir 15000 saati var mumla ararsın makinanı. Arkadaş bahsetmiş kullandığınız pulluk traktöre uygun değildir pulluğu değiştirin.

http://www.tractordata.com/farm-tractors/001/5/8/1584-john-deere-6220-engine.html
Bu seride iki motor var, 90 hp 298 n.m. ve 90 hp 381 n.m., motor seri no sunu görmemiz lazım.

Bahsi geçen 2 seri motor arasındaki tork farkı %28 civarında. Aradaki fark çok fazla geldi gibi? İlk seriyi alanlar pişman olmuşlar ve ya bilmeden almışlardır.

Ayrıca 298 n.m tork JD marka ithal 90 bg bir traktör için çok ama çok düşük gibi.

John deere bayilerine ısrarla söylememize rağmen yeni 5M serilerini getirmiyorlar.
Türkiye piyasasında satılan eski 5M serileri;klasik kaput tasarımı,kısa dingil mesafesi ve klasik ön göğüs gibi özellikleri ile kullanıcıları soğutuyor.

Bu seri mutlaka gelmeli.
Screenshot_20180327-215621.png