Fiat 80-66 DT icin dar lastik hakkında bilgi

Merhaba,

Asagidaki lastikleri Case Max Pro 10o için kullanıyoruz.

Önler 230 R95 32 inch
Arkalar 230 R95 48 inch

Bu lastikleri 80-66 için kullanabilir miyiz?

Aynı ebatlı lastikleri buçuklu L95 te kullanıyorum. Çiftçekerde herhangi bir sıkıntı yapmıyor. 80-66 nın oranları tutmaz bana kalırsa siz yinede iyice araştırıpta alın.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Kullanan gördüm ve arka car dişlilerin olduğu kısımları aşağı çevirmişti ve motor 10 cm yükselmişti en az. Bu sayede camurlukta genisler. 48 jant o şekilde uyabilir. Ölçüp görmek lazım. Ama car dişlileri aşağı çevirmeyi düşün derim hemşehrim [emoji6]

Kullanan gördüm ve arka car dişlilerin olduğu kısımları aşağı çevirmişti ve motor 10 cm yükselmişti en az. Bu sayede camurlukta genisler. 48 jant o şekilde uyabilir. Ölçüp görmek lazım. Ama car dişlileri aşağı çevirmeyi düşün derim hemşehrim [emoji6]

Toprağım,

Siz 80-66' da dar lastik kullandıysanız, ölçüleri neydi, bilgi verir misin?

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim

Önler 12.4 11.24
Arkalar 18.4 15.30

Merhaba,

230/95 R 32 ve 230/95 R 48 takıldığında arka lastiklerin turu ön lastiklere oranla (orjinal lastiklerine göre)%1 daha fazla artıyor. Kullanılabileceğini düşünüyoruz fakat servisle görüştükten sonra karar vermeniz iyi olur.

Not: Tur oranları kendi ürünlerimizden yola çıkılarak hesaplanmıştır. Farklı markalarda değişiklik gösterebilir.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68