Lsplus70

Herkese hayırlı geceler 2013 model ls plus70C traktör kullanıyorum.1800 saatte ve hala ufak bayırlarda boş römorkla vites düşüyorum çok cabuk bayılıyor problem ne olabilir acaba.. ? IMG_20170603_180716.jpg

Zaten özen dizel deme gözümde 0 artık. (gidecek başka yerde yok)
Bi ayarladılar avans yüksekti traktör çalışmıyodu sabahları. Bi ayarlandı ondada çekmiyo. Bakalım lütfederlerse bu sefer eve gelip yapacaklar. Her seferinde 50 km yol gidiyodum. Bekliyoz bakalım
İlker bi memnun olmayan sen varsın ben onlarca insanın pompa ayarina vesile oldum hatta üst köyde Erkunt 70 mf 2600 serisi ve nh TT55 e ayar çekilecek yakın zamanda ve ben bu firmaya kefil olmaya devam eedicem senngne konusurum gidince

Zaten özen dizel deme gözümde 0 artık. (gidecek başka yerde yok)
Bi ayarladılar avans yüksekti traktör çalışmıyodu sabahları. Bi ayarlandı ondada çekmiyo. Bakalım lütfederlerse bu sefer eve gelip yapacaklar. Her seferinde 50 km yol gidiyodum. Bekliyoz bakalım

Senin durumu anlayamadım gitti açıkcası İlker başka bir problem mi var acaba ? Bende şüpheli olarak ayarlattım motoru ama gayet memnun kaldım bariz fark var çünkü Motorum şuan Eskişehir’de 2-3 haftaya köye nadasa götürücem şüphesi olan gelip deneyebilir ben bu onlarca insana tavsiye ettim sadece senin motorda bu tarz bir durum söz konusu başka bir sorun var bence ls de Konuş firmayla baksınlar başka yerde sorun varsa önce onu halledip ayarlasınlar ....

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI