SAFA BLESS (Nohut antraknoz ilacı)

250 260 liradan merlin satanlar 200 liraya kadar satıyorlar şimdi.

Nasıl bir %10 değilmiş bu ben anlamadım.
Piyasada Merlin yokken 280 e sattı elinde olan. Fırsat piyasası işte. Vurun abaliya nolacak. Çiftçi ölmüş de gömmeye adam yok bu memlekette.

Bi dakika bi dakika !!!!!!! bu sene nerdeyse Çin kadar büyümüşüz. Haberler öyle diyor.

Çorum lu Aşık Gülabi nin dediği gibi ..... Yazık yazık bize....

Kandiliniz mübarek olsun

Piyasada Merlin yokken 280 e sattı elinde olan. Fırsat piyasası işte. Vurun abaliya nolacak. Çiftçi ölmüş de gömmeye adam yok bu memlekette.

Bi dakika bi dakika !!!!!!! bu sene nerdeyse Çin kadar büyümüşüz. Haberler öyle diyor.

Çorum lu Aşık Gülabi nin dediği gibi ..... Yazık yazık bize....

Kandiliniz mübarek olsun

Yalnız tutarsızlık sizde.

Diyorsunuz ki ilaçtan kimse zengin olmaz %10 bile kar etmiyor diğer yandan çiftçinin ağlayanı yok vs edebiyatı.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu

Nohutumda arpa cogunluk olmak uzere ot cok degil ama var hangi ot ilacini kullanmaliyiz.challange cok pahali ve cok guclu nohutu da yavaslatiyormus daha uygun hangi ilaci kullanabilirim.süper grubu ilaclardan kullanin diyorlar.hangisini onerirsiniz

Nohutumda arpa cogunluk olmak uzere ot cok degil ama var hangi ot ilacini kullanmaliyiz.challange cok pahali ve cok guclu nohutu da yavaslatiyormus daha uygun hangi ilaci kullanabilirim.süper grubu ilaclardan kullanin diyorlar.hangisini onerirsiniz
Kendi gelen arpa yulaf benzeri ot var ise Quizalafop etken madde li ot ilacı at yeter. Tokta süper helga süper vb ...

Yalnız tutarsızlık sizde.

Diyorsunuz ki ilaçtan kimse zengin olmaz %10 bile kar etmiyor diğer yandan çiftçinin ağlayanı yok vs edebiyatı.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu
İlaçtan zengin olan fırsatçı gurubu. Adam 220 liralık ilacı 280 e satıyor. Turşuyla lahanayla işimiz yok. Ben boka sarmış Tarım ve politikalar indan bahsediyorum. Ama çiftçimiz pasif, bilinç yok araştırma yok soruşturma yok.