NH römork damper problemi

Herkese merhaba. Dün yeni bir römork aldık. Damper hortumunu taktık gayet de ii çalıştı bir sorun olmadi ama römork un içinde yağmur suyu birikmesin diye altına bir kutuk koyup yarı kalık bıraktım ve traktörü stop ettikten sonra bağlantı hortumunu sokunce çok yağ boşaldı. Bu anormal bir durum mu traktöre bir zararı olur mu ya da olmaması için ne yapmak lazım acaba? Teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
TeşekkürlerPeki bir daha bunun olmaması icin ne yapmak lazım sizce ibrahim bey?

bunun bir daha olmaması için mesela römorkun damper hortumunu sökmeden önce damper inik olsa bile damperi indirme kaldırma kolunu indirme konumunda tutun ben öyle yapıyorum damperi her kullanmamdan sonra sökecek olsamda sökmeyecek olsamda işim bittiği zaman traktörü stop edince damper kolunu indirme kısmına alırım hortumun içinde pistonun içinde kalan yağıda yavaş yavaş boşaltır kendi kendine.

• Beğen
Tepkiler: Usakstyle64
Aynen onu yapmak lazimmis. Peki bir sorum daha olacak izninizle. TT55b modelinde sağ tarafta gaz pedalının arkasında köşede yer alan topugumuzla basabildigimiz gaz pedalı benzeri bir pedal var o ne işe yarıyor acaba?

Aynen onu yapmak lazimmis. Peki bir sorum daha olacak izninizle. TT55b modelinde sağ tarafta gaz pedalının arkasında köşede yer alan topugumuzla basabildigimiz gaz pedalı benzeri bir pedal var o ne işe yarıyor acaba?

Diferansiyel kilidi olması lazım. Çok çamur yerde arka tekerleri kilitlemek için kullanılır. Kilitli durumda direksiyon düz konumda gitmek gerekir aksi halde bi yerlere zarar verir.

• Beğen
Tepkiler: Bave