Hayvan stresi hakkinda

Arkadaslar 1 tane ağır gebe montofon(20-30 günü var) ve 1 adet boğa alti Simental şubeyi anlaşmış bulunuyorum.Soru: hayvanlar acik serbest dolasmaya alıştiklari için benim yer itibariyle mecburen şimdilik kapali resimdeki gibi bağlamak zorunda kalacağım.duveden yana sıkıntı olsa da zamanala alışır diye düşünüyorum sıkıntı ağır gebe duveyi nasıl bir çözüm yapabiliriz 20180217_085843.jpg

Arkadaslar 1 tane ağır gebe montofon(20-30 günü var) ve 1 adet boğa alti Simental şubeyi anlaşmış bulunuyorum.Soru: hayvanlar acik serbest dolasmaya alıştiklari için benim yer itibariyle mecburen şimdilik kapali resimdeki gibi bağlamak zorunda kalacağım.duveden yana sıkıntı olsa da zamanala alışır diye düşünüyorum sıkıntı ağır gebe duveyi nasıl bir çözüm yapabilirizEkli dosyayı görüntüle 25826

Hocam hayvan gerçekten stres altında ise yem yemiyorsa şayet yalama blokları koyarak yeme teşvik etmelesin aynı zamanda canlı maya da kullanabilirsin sıcak stresinden kurtarmak istiyorsan üsten buharlı soguk sistem yapma imkanın var ise oda bir çözüm