Traktör İle Kiralık İş Dekar (1000 m2) Fiyatları

Selamlar, traktörü ile 1 dekar (1000 m2) üzerinden dışarıya iş yapan arkadaşlar...

Pullukla sürüm,
Tırmık çekme,
Yonca/Çayır biçme,

Vb. işleri ne kadara fiyatla yapıyorsunuz?

Resimler ve ekler

• 20160430_181329.jpg
    20160430_181329.jpg
    4.9 MB · Görüntüleme: 786
  • Beğen
Tepkiler: ealtinci
Pullukla sürüm 35 lira
Kazayağı çekme 10-15 lira
Mimzerle ekim 15 lira
Merdane çekim 8 lira
Gübreleme 7 lira
Ilaçlama 7 lira

Bu sene nadaslar başlamadı babam bu sene pullukla sürümü 40 lira yapacam işine gelen sürdürsün diyor.

Biçerdöverle hasat geçen sezon 16 liraydı bu sezonda 17 lira olur büyük ihtimal.

Pullukla sürüm 35 lira
Mimzerle ekim 15 lira
Merdane çekim 8 lira
Gübreleme 7 lira
Ilaçlama 7 lira

Bu sene nadaslar başlamadı babam bu sene pullukla sürümü 40 lira yapacam işine gelen sürdürsün diyor.

Biçerdöverle hasat geçen sezon 16 liraydı bu sezonda 17 lira olur büyük ihtimal.

bizim burdada aynı fıyat daha cok pulluk sürüm işi cıkıyor
ek olarak pancar sökümde dönüm bası 130 olur heralde

Pullukla sürüm 35 lira
Mimzerle ekim 15 lira
Merdane çekim 8 lira
Gübreleme 7 lira
Ilaçlama 7 lira

biçerdöver 2017 de 22 tlye biçti antalyada

Bu işi yillardir yapan biri olarak senelik 1200 dekar sürum ekim işi yapiyorum
2017 deki yaptigim fiyatlar
Tarla surme 35
Tirmik tek kat 15 2 kat 25
7 li patlatma 35
Mibzer ekim 15 100 dekar ustu 10
Ilqclama tonu 150
Gubre 5
Ozaman mazot 4500 du
Buseneki fiyatlarim
Pullk 50
Cizel 40
Tirmik 20 2 kat 30
Mibzer 20

• Beğen
Tepkiler: Orsan
Bana hep hatır işleri geliyor mozot parasına [emoji3][emoji3]
Aklima şu geldi
Bizm koyden bi abi sanayide calisirken is yaptiran Allah razi olsun deyip gidiyomus bigun oyle ertesigun oyle derken patron goryo diyoki evde cocuklar Allah razi olsun yimiyo ona gore demis hatir işide oyle bwnde cok yapiyom hatir işi ama bu işin hatri kalmadi artik

Pancar yeri Mısır yeri sürsen zaten 2 litre yakarsın 11 liraya gelir hayır yapmış olursun [emoji4]

Bizim bura da sulu tarım Yok. Hep arpa buğday. Mesela iyi çalışsam 100 dönüm sürsem günde 1,5 lt yaksam
850 gibi mazot tutar. 15 liradan 1500 de sürüm tutsa. Günlük 650 lira iyi para :)
Traktörü olmayan piyasa yaptıran 2 kişi var köyde bu fiyatları göstersem köyü terkederler :)

Bizim bura da sulu tarım Yok. Hep arpa buğday. Mesela iyi çalışsam 100 dönüm sürsem günde 1,5 lt yaksam
850 gibi mazot tutar. 15 liradan 1500 de sürüm tutsa. Günlük 650 lira iyi para :)
Traktörü olmayan piyasa yaptıran 2 kişi var köyde bu fiyatları göstersem köyü terkederler :)

[emoji16] sizde haklısınız
Allah korusun en ufak bi masrafınız çıksa kimse sizi düşünmez en azından yakıt kadar üste almakta fayda var lastiği yağı şusu busu var sonuçta

[emoji16] sizde haklısınız
Allah korusun en ufak bi masrafınız çıksa kimse sizi düşünmez en azından yakıt kadar üste almakta fayda var lastiği yağı şusu busu var sonuçta

Çıkmazmı :) balya makinasını ilk aldığım sene ikinci is günü ot bağlıyorum komşuya. Yağmur atmaya başladı, nemlenirse söyle duralım dedim. Dur demedi tabi balyalar olmuş beton :) pat dedi kırdı arkadan parçayı :( masraf epey çıktı. Artık piyasaya bağlamıyorum sagolsun :)