ANKARA/BÂLÂ SAĞMAL İŞLETME GEZİSİ - Sayfa 3

Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123
36 sonuçtan 31 ile 36 arası gösteriliyor
    ogzhn55400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kandemir_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kurbana yaklasinca fiyatlar dusmezmi 45 gun sonra baya iyi olur fiyatlar
    Mükemmel bir isletmeye benziyor bence feyz tarım da stajer gibi alıyor orayı da düşün bence rasyonlari neler sagim sistemini detaylı anlatirmisin merak ettim kaba yemlerinde ne var kesif yemi kendileri mi yapıyor danismanlik aliyorlar mi kiralık tarla bulabiliyor larmi bizim oralarda kiralık tarla bile kalmadı bunları benim için ayrı ayrı anlatirmisin zahmet olmazsa

kandemir_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ogzhn55400 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bir isletmeye benziyor bence feyz tarım da stajer gibi alıyor orayı da düşün bence rasyonlari neler sagim sistemini detaylı anlatirmisin merak ettim kaba yemlerinde ne var kesif yemi kendileri mi yapıyor danismanlik aliyorlar mi kiralık tarla bulabiliyor larmi bizim oralarda kiralık tarla bile kalmadı bunları benim için ayrı ayrı anlatirmisin zahmet olmazsa
    Estağfurullah ne zahmeti anlatırım tabi bildiklerimi.
    İnternet sitelerinde yazdığına göre 7000 hektar alanda tarım yapıyorlar kiralık tarlaya zerrece ihtiyaçları olmaz. (70.000 dönüm)
    Kaba yemi üretiyorlar yonca silaj vs var pelet yem ve soya kusbesi satın alıyorlarmış
    Rasyonu söylemediler herşeyden koyuyoruz rasyon değişir dediler
    Danışmanlık alıyolarmı bilmiyorum ama işletmede veteriner ve zooteknist ziraat mühendisi çalışıyor ve çalısanlar islerinde başarılı insanlar danışmana gerek yok sanırım belki önceden danışman vardır bilmiyom
    Feyz e gitmem buraya giderim çünkü bura hem tanıdık hem de benim eve 93 km arabayla basdımı 1 saatte varırım feyz dünyanın öbür ucu
    Sağım olayının detayı için youtube ye rotary sağım sistemi yazın videolar çıkar

Estağfurullah ne zahmeti anlatırım tabi bildiklerimi.
    İnternet sitelerinde yazdığına göre 7000 hektar alanda tarım yapıyorlar kiralık tarlaya zerrece ihtiyaçları olmaz. (70.000 dönüm)
    Kaba yemi üretiyorlar yonca silaj vs var pelet yem ve soya kusbesi satın alıyorlarmış
    Rasyonu söylemediler herşeyden koyuyoruz rasyon değişir dediler
    Danışmanlık alıyolarmı bilmiyorum ama işletmede veteriner ve zooteknist ziraat mühendisi çalışıyor ve çalısanlar islerinde başarılı insanlar danışmana gerek yok sanırım belki önceden danışman vardır bilmiyom
    Feyz e gitmem buraya giderim çünkü bura hem tanıdık hem de benim eve 93 km arabayla basdımı 1 saatte varırım feyz dünyanın öbür ucu
    Sağım olayının detayı için youtube ye rotary sağım sistemi yazın videolar çıkar
    70.000 dönüm yer mükemmel bizde bırak tarlayı kiralamaya yer yok tarlalar da çok pahalı demekki araziye güvenip başlamışlar bu işe

70.000 dönüm yer mükemmel bizde bırak tarlayı kiralamaya yer yok tarlalar da çok pahalı demekki araziye güvenip başlamışlar bu işe
    Devletten 30 seneliğe kiralandı diye biliyorum

Devletten 30 seneliğe kiralandı diye biliyorum
    Şimdi oldu böyle büyük arazileri kiralıyor devlet zenginlere bafrada ve samsundada öyle hara tarım işletmesi falan

Şimdi oldu böyle büyük arazileri kiralıyor devlet zenginlere bafrada ve samsundada öyle hara tarım işletmesi falan
    Öyle devlet işi becerebilecek adama veriyor isi becermek icinde para lazım o sağım makinasını falan gördün iste hep bunlar para

Sayfa 3/3 BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)