koyun kırkım makası (kırklık) arıyorum.

02.02.2016
2,117
2,377
39
bursa

kurbanda almakta zorlanıyorum diye 6 tane kuzu aldım daha yapağı açmadılar. muhtemelen haziranda kırkarım. köyde şaftlı kırkım makinası olan var malı kıymetlidir. kendimde klasik makas tip kırklık var ama taraklı makaslar gördüm İnternette kullanan alan gören varmı. kullanışlımı.
Birtane örnek images%20(2).jpeg

• Beğen
Tepkiler: kandemir_06
Bu resmini attığın makası çin malı elektrik li makinaların yanında hediye veriyorlar [emoji846] favorileri düzeltirsiniz dedi satıcı, yalnız ben kaldığınız yerden devam edin bunla diye anladım [emoji6]
valla alıp kullanmayan varsa bununla ben direkt kırkarım.
Bunu ilk defa görüyorum İlhan uzun zamandır hayvancılık işi yapmadım.Biz el yapımı normal makas tarzı ürün kullanıyorduk. Şaftlı yoruyor direk 220 ile çalışanlarda pek iyi değil.
kesinlikle dediklerin doğru.
taraklı bir el makinası bulsam süper olacak.
hep evde bir kaç koyun bakarız kırklıkla kırkıyom çok süper olmuyo.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
valla alıp kullanmayan varsa bununla ben direkt kırkarım.kesinlikle dediklerin doğru.
taraklı bir el makinası bulsam süper olacak.
hep evde bir kaç koyun bakarız kırklıkla kırkıyom çok süper olmuyo.

Rus malı adaptörlü olanlar varda 20 yıldır yeni üretimi yok. 220'ye takılıyor 36 volt 200 hz'de çalışıyor koyun kırkmak için bitirim. Biz bolca tamir ederdik ama parçası piyasada sıkıntılı benim usta iyiydi uğraştı Rus malı entegre karşılıklarını buldu Japon ürün taktı sadece taraklar körlenmeye başladı . Kendiside aynı sistem yerli olarak üretip sattı. Şimdi İstanbul'da ona bi sorarım varsa elinde.

Rus malı adaptörlü olanlar varda 20 yıldır yeni üretimi yok. 220'ye takılıyor 36 volt 200 hz'de çalışıyor koyun kırkmak için bitirim. Biz bolca tamir ederdik ama parçası piyasada sıkıntılı benim usta iyiydi uğraştı Rus malı entegre karşılıklarını buldu Japon ürün taktı sadece taraklar körlenmeye başladı . Kendiside aynı sistem yerli olarak üretip sattı. Şimdi İstanbul'da ona bi sorarım varsa elinde.
usta bende hepten 6 kuzu var.
bulabilirsen taraklı Manuel bulsan tadından yenmez.