Mercimek fiyatlari

Yok abi daha 20 gün sürer benimki yeşil henüz. Görünüş olarak güzel gerçi nohutlarim da güzel ama 2-3 tl denilince insan emeğine acıyor
Allah hayırlısını versin vallahi iyden iyye sogumaya başladım bende bu işlerden ,ürettimiz her ürün bizdeyken ucuz elimizden cıkınca ne hikmetse katlıyoda katlıyo fiyatını.
Nohut fiyatı ne olca belli değilde sen yeşil mercimege muhaat ol inşallah güzel para eder yeşil mercimek ekimi az millet nohuta kırmızı mercime yüklendi bu sene.
Nohut içinde tmo perşembe fiyat acıklıycak diye bi laf var bakalım hayırlısı.

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Allah hayırlısını versin vallahi iyden iyye sogumaya başladım bende bu işlerden ,ürettimiz her ürün bizdeyken ucuz elimizden cıkınca ne hikmetse katlıyoda katlıyo fiyatını.
Nohut fiyatı ne olca belli değilde sen yeşil mercimege muhaat ol inşallah güzel para eder yeşil mercimek ekimi az millet nohuta kırmızı mercime yüklendi bu sene.
Yer neresi beyler

Abi bizim burda nohut da çok mercimek de. Ben köşeyi dönme amacı gütmüyorum gerçekten emeğini korutsun yeter. Ürüne bakıyorum güzel. Verilen emeğe bakıyorum kusursuza yakın. Yaradan vermiş hamdolsun diyorum esnafa soruyorum nohut 2.5 tl deyince kan beynime sıçrıyor.
Nohut tohumunu 8 tl den al,ekmeden önce pomarsolla ilaçla bi ton ona para ver,sonra en pahalı ot ilacını al at iki kere mantar ilacı at tesviyesi için uğraş günlerce gel-gelelim 2.5 tl etsin. Önceden daha girişkendim artık daha temkinli davranıp borç yapmamaya çalışacağım piyasa allak bullak diyeceğim ama piyasa yok ki :) Tutrurabildigine alıyor tüccar. Neyse gece gece vitesten çıktım konuyu da dağıttım biraz özür dilerim herkesten.
Inşallah kimsenin emeği zayi olmaz bereketli ve kazançlı bir yıl olur