KEÇİ KESİM FİYATLARI HAKKINDA

06.07.2017
1,740
886
33
ANKARA

Abiler hep dana ve kuzu kesim fiyatlarını biliyoruz da bu keçi de işler nasıl oluyor diğer etleri alan mezbahalar alır mı? Oğlak keçi ve teke icin kesim fiyatları nelerdir?

Dostum akdeniz bolgesi haric bu isin bir standarti yok ben gorevim gerego batmanda yasiyorum gecen hafta evde yemek icin bir 12 aylik guzel teke kestirdim mezbahada karkas 36 dan verdiler ayrica cigeri dalagi böbreği iskembesi nevar ne yok verdiler kuzuyu 41 den kesiyorlar sakatatinida vermiyorlar ustelik sen hesapla gerisini

• Beğen
Tepkiler: ilgichekici
Dostum akdeniz bolgesi haric bu isin bir standarti yok ben gorevim gerego batmanda yasiyorum gecen hafta evde yemek icin bir 12 aylik guzel teke kestirdim mezbahada karkas 36 dan verdiler ayrica cigeri dalagi böbreği iskembesi nevar ne yok verdiler kuzuyu 41 den kesiyorlar sakatatinida vermiyorlar ustelik sen hesapla gerisini
Valla hocam gene iyiymis bekledigimden yuksek rakam cok sagolun

ne demek keçi yok.
dağ köylerinde hep keçi var.
sadece reyonda yok [emoji16]
Abi izlenimime göre hep deniz kenarı yerlerde keci var bizim ic anadoluda keci otlatan cok goremezsin ben hic gormuyom ama sizin oraya bi sefer geldim saglam keci surusu gorduydum 20180430_120923.jpg