Tarım Öz 16'lı Hububat Mibzeri

2005 model temiz, az ve özenle kullanılmış. Bakımları yapılıp sürekli kapalı garajda beklemiştir.
6000 TL
05468404479
Eskişehir IMG-20180204-WA0010.jpgIMG-20180204-WA0012.jpgIMG-20180204-WA0004.jpgIMG-20180204-WA0006.jpgIMG-20180204-WA0013.jpg

Yeni tiplerle arasındaki fark nedir arkadaşlar. Sadece piston değil öyle değilmi? Fiyat 2ye katladiğina gore bi takim özellikler vardir hiç kullanmadigim için soruyorum. Kendi yerlerrim icin almayı düsünüyorumda.

Yeni tiplerle arasındaki fark nedir arkadaşlar. Sadece piston değil öyle değilmi? Fiyat 2ye katladiğina gore bi takim özellikler vardir hiç kullanmadigim için soruyorum. Kendi yerlerrim icin almayı düsünüyorumda.
İşte baskı ayar yerleri tohum dişlileri falan ama 2 ye katlanan bir şeye değen bir özellik yok para tuzağı gibi geliyor bana pistonlu olsun tepsi yerleri dişliler laşka olmasın yeter temiz ikinci el bulursan al fazla para bağlama

Yeni guzel ama artisi pistonu var baskada yok bunlarin da atada bir sini kürek degisimi yap yeter hatta bi arkadas formda tüm disleride degistirmisti on numara olmustu polatlidan ekermakin fabrikasi vat bu sene aradik gelip bizimkine iyi bir bakim yapacaklar para bulabilirsek

Baskan diyom hic masallah alcak yere tufek asmiyon para var sorun yok :)) fistik gibi oluyor duzen tutmaz mi hic
İyi kötü dönüyor başkan pancar sağolsun ponkobirlik sağolsun [emoji4] alıyorum pancar ödemede kesiliyor kredi sınırsız isimide takip ediyorum ne lazımsa günün de yapmaz isen raydan çıkıyorsun bu bir gerçek bu işi de dönüm fazla yaparsan ne alırsan amorti ediyor kendini

Düzenli olamadığını duymuştum ne derece doğru bilmiyorum ama yaptıran varsa aydınlığa kavuştura bilir olayı

Arkadaşın yazdığı fiyat için bişey diyemem tarım aletleri bölgeye göre değişiyor. Ben çok temiz 20'li Şakalak mibzer aldım Konyada'dan 750 liraya piston takımı gettittirip geçen Aralık ayında taktım sorunsuz çalışıyor. Makine bakımlıysa piston için değiştirmeye değmez bence.

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr
Uc sene once bende ayni tarimozu pistonlu yaptirip tum diskler dahil boya lastik yeniledim 4.000 tl gitmisti her sene bir yerden kaynak kopuyor orjinal pistonlunun yerini tutmuyor yeni almadigima pismanim hala yenilemeyi dusunuyorum baltaliya gececegim insallah