70 cm mekanik ara çapa?

Mısır ve ayçiçeği ara sürüm işinde kullanabileceğim mekanik ara çapa yaptıracağım. Şasemiz zaten mevcut eskiden kalma. ayak olarak nasıl yaptırmalıyım tek ayak üzerine bıcak takanlarda var 3 ayaklı olup yapanlarda var! Kullanan arkadaşkardan rica etsem biraz fikir verirlerse sevinirim. Normalde frezeli kullanıyorumda bu yıl ekim bölgem taşlı arazi onun için kullanamıyorum FB_IMG_1526925394719.jpgFB_IMG_1526932544759.jpgFB_IMG_1526925208465.jpg

Sadece mısır için kullanıyoruz. her sıraya tek bacak gelecek şekilde. Oldukça derin işliyorum, 25-30 cm. Ardından su karığı açmak için çok kolaylık oluyor,karık için ön teker çiziden istesen çıkamıyor, su tutma kabiliyeti de artmış oluyor toprağın.

• Beğen
Tepkiler: ilkertetik
Mısır ve ayçiçeği ara sürüm işinde kullanabileceğim mekanik ara çapa yaptıracağım. Şasemiz zaten mevcut eskiden kalma. ayak olarak nasıl yaptırmalıyım tek ayak üzerine bıcak takanlarda var 3 ayaklı olup yapanlarda var! Kullanan arkadaşkardan rica etsem biraz fikir verirlerse sevinirim. Normalde frezeli kullanıyorumda bu yıl ekim bölgem taşlı arazi onun için kullanamıyorum Ekli dosyayı görüntüle 27608Ekli dosyayı görüntüle 27609Ekli dosyayı görüntüle 27610

Bu şekilde maliyet ne oluyor?