2018 TMO randevu sistemi ne zaman açılacak?

Sağolsun muhtarımız takip ediyor bu konulari şanlıurfa/ceylanpınar
3b546ef8b3f2c4fc42b240b26d7c00d2.jpg

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Abi tam bilmiyorum bu yıl önce lisanslı depolar dolacakmış daha sonra tmo depoları, peki lisanslı deposu olmayan ilçe ne yapacak? Hayraboluda tmoya randevu alıp dökebilecek miyiz yoksa lisanslı deposu olan başka bir ilçeye mi randevu alacağız.

Lisanslı depoculuğa güvenmiyorum tmo gibi olmayacak kahve ortamında konuşulanlara bakıyorum iyi değilmiş tüccara dönülecek büyük ihtimal

Lisanslı depoculuğa güvenmiyorum tmo gibi olmayacak kahve ortamında konuşulanlara bakıyorum iyi değilmiş tüccara dönülecek büyük ihtimal
Abi tüccarlar artık olayı aştı, kesintiler 40kuruşa yaklaştı dost işi yok artık aracılara ekmek vermeden o ekmeği çiftçi yemeli kâr marjımız her yıl azalıyor olabildiğince Tmo yada lisanslı depolara dökmek lazım kesintileri Tüccar dan her türlü kârlı abi.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Iste asıl mesele bu ben tmo dan anlamam pek genelde al gulum ver gulum tuccara satariz ne cikarsa bu yil tmo ya vermeyi dusunuyorum tmo mantigi nedir oraya urunu verin paramizi ne zaman aliriz kim aliyo

TMO malını verdiğinde 1 ay içinde parayı veriyor ürün için protein ve gluten cins bakılarak ürün para alınır .sertifikalı depoda istediğin zaman satarsın dio acaba karışmıcakmı benim malım az satarsam depodan nasıl olacak bilmiyorum bende sadece soru kafada işte [emoji846][emoji848]

TMO malını verdiğinde 1 ay içinde parayı veriyor ürün için protein ve gluten cins bakılarak ürün para alınır .sertifikalı depoda istediğin zaman satarsın dio acaba karışmıcakmı benim malım az satarsam depodan nasıl olacak bilmiyorum bende sadece soru kafada işte [emoji846][emoji848]
Abi biliyorum cok soru soruyorum bu konudaki bilgisizligime ver peki biz depoya mali verdik diyelim kime satiyoruz tmo ya satmis olmuyormuyuz zaten bendede cok mal yok 25 ton kadar var nasil olacak tuccarada ucuz vermek istemiyorum

Geçen yıl hem tmo ya hem lisanslı depoya ürün vermiş biri olarak kafanızdaki soru işaretlerini kaldırayım. Tmo ya sattığınızda ofis hesabınız kartınız yoksa 1 ay içinde ödeme alırsınız kartınız olduğunda 15 gün içinde ödeme alıyordunuz bu yıl 10 güne indirmişler lisanslı depoya ürün dökerken aynı tmodaki gibi dökmeden önce protein gluten gibi değerler için numune alınıyor buğdayın cinsi soruluyor araç tartılıyor ondan sonra depoya dökülüyor tabi o sırada değerlerin çıktığı kağıt elinizde oluyor tmo ya satış yapıcam diyorsunuz yada tüccara diyorsunuz işlem bitmiş oluyor 1 hafta içinde para hesaba yatıyor

Geçen yıl hem tmo ya hem lisanslı depoya ürün vermiş biri olarak kafanızdaki soru işaretlerini kaldırayım. Tmo ya sattığınızda ofis hesabınız kartınız yoksa 1 ay içinde ödeme alırsınız kartınız olduğunda 15 gün içinde ödeme alıyordunuz bu yıl 10 güne indirmişler lisanslı depoya ürün dökerken aynı tmodaki gibi dökmeden önce protein gluten gibi değerler için numune alınıyor buğdayın cinsi soruluyor araç tartılıyor ondan sonra depoya dökülüyor tabi o sırada değerlerin çıktığı kağıt elinizde oluyor tmo ya satış yapıcam diyorsunuz yada tüccara diyorsunuz işlem bitmiş oluyor 1 hafta içinde para hesaba yatıyor

Böyleyse iyi gerçekten