Nohut fiyatları

Merhaba arkadaşlar buradan güncel ve gerçekçi fiyatları paylaşalım birbirimizi haberdar edelim inşallah herkese hayırlı bereketli kazançlar

Nohut hasadı başlayan yerler var mı? Varsa şuan nohut kaç liradan gidiyor acaba? Doğrusu ben de çok merak ediyorum. İnşallah emeğimizin karşılığını alabileceğimiz bir fiyat olur bu sene de? Hayırlısı...

Nohut a gore değişir... Natürel 4/5 civarı şuan... 8/9 mm elenmiş 5/6 civarı 9.5/10 mm ise 5.5/7 arasi... Mersin limanından takip edebilirsiniz

Mesala 22.5.2018 mersin borsa fiyatları aşağıda

4/5 tl yi düşmez ilk çıktıginda. Dolar kuru ve ithalat vergisi %20 1 haziranda geliyor tekrar _20180525_133753.jpg

Gaziantep Bugun itibariyle 7/20 2.850 Adıyaman 2.650 3200 den başladı fiyatlar düşme eğiliminde !
Bu fiyatlar nerde?

Dün 3e gitmiş bugün 5.04e gitmiş... Natural nohut

Fiyatlarda eğilim olabilir ama kimse de 2.5lara nohutunu satmaz bence 4ten aşağı şahsen ben vermeyi düşünmüyorum beklemede olabilirim acelesi yok milletin...

4ten aşağı kurtarmaz

Arkadaşlar bu sene sivasda millet çok nohut ekti.bizler daha nohutu ayakta görmemiştik bu seneye kadar. Ama devlet tohumun bir kısmını ücretsiz dağıttı. Çiftçilerde dağı taşı ektiler. Anlayamadık ama hayırlısı olsun inşallah