Hidrolik orta kol öneri?

S.a. Arkadaşlar uzun süredir yoktum askerlik felan derken yeni girmeye fırsat buldum siteye teknolojiden biraz uzak olduğumuz için yeni bi hidrolik orta kol alalım dedik konyada iki marka buldum birisi hidrotelli diğeri de donmaksan sizce başka hangi marka var daha kullanışlı ve daha sağlam ne almamı önerirsiniz bu arada traktör 6080 2005 model 60cm lik almayı düşünüyorum

S.a. Arkadaşlar uzun süredir yoktum askerlik felan derken yeni girmeye fırsat buldum siteye teknolojiden biraz uzak olduğumuz için yeni bi hidrolik orta kol alalım dedik konyada iki marka buldum birisi hidrotelli diğeri de donmaksan sizce başka hangi marka var daha kullanışlı ve daha sağlam ne almamı önerirsiniz bu arada traktör 6080 2005 model 60cm lik almayı düşünüyorum
Daha önceden hatırlıyorum bayadır görünmüyodun askerdeymişsin gözün aydın diyelim. Ben farklı bir marka aldım fakat etikette yazan farklı, kol LİDER firmasına ait. Kesinlikle kabarık olarak lider yazan koldan uzak dur. Hem zayıf hem yağ kaçaklarını kesemiyoruz

Hidrotelli kullanıyorum gayet memnunum. Şimdiye kadar fitil kahrı çekmişiz. İstemeyen babam bile hayran kaldı. Köyde de kullanan sayısı katlandı. 400 yl. 68 cm kaynaksız. Kaynaklı olanlardan uzak dur demişlerdi banada. Bağlantı uçları kırılma yapıyor demişlerdi.

Hidrotelli mi yapıyor sadece kaynaksız orta kol. Bide asmak için olan demir askı biraz zayıf gibi gözüküyor resimde hidrotelli nin

Hiçte zayıf değil ama tümosanın ortakol askı bağlantısına uymadı bende o asmaya fırfır ekledim. Gayete güzel oldu. IMG_6527.JPG

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68

Gözün aydın tekrar hoşgeldin ben Hidrotelli aldım bi sıkıntı çıkmadı sadece şipşağa takılan uçları takarken rekora teflon bant sormadım oralardan yağ kaçırdı. Ekipman havada ve tarlada sürüm halinde denedim uzama/kısalma yapmıyor, Askı kolu ilk çıkanlardan zayıf ve kısaydı sonrakilerde iyileştirme yapıldı. Bide traktör ortaklık takma yeri ince pimliyse ona göre al.

Bnde deksani öneririm 2yil oldu alalı ki zaten bu firma birçok romork firmasına piston yapıyor

Deksan al 2 yıldır kullanıyorum sıkıntısız

gözün aydın tekrar hoşgeldin.
konyada akarsel hidrolik var.
netten aratırsan bulabilirsin.
ali bey.
yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum.
çok memnunum.

Hiçte zayıf değil ama tümosanın ortakol askı bağlantısına uymadı bende o asmaya fırfır ekledim. Gayete güzel oldu. Ekli dosyayı görüntüle 27870

Şimdilik deksana karar kılmış gibiyim peki bunun kurt ağızlı olanı alsak güvenlik yönünden sıkıntı çıkarır mı

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI