Tümiş Helikopter Ot Toplama Tırmığı Almaz Olaydık :(

Gecmis olsun mustafa birumitle aldigin urun ikinci gün kiriliyor dagiliyor birde isinden kalıyorsun firmayı arasan sana hemen kullanıcı hatası yapistiriyor bnce boyle olmaz firma yetkilileri duyun bu arkadasin sesini urununuzun arkasinda durup degistirin yenisi ile makinanizi

Sağolasın İsmail abi eksik olma... Makinayı meydana getirmek kadar arkasında durmakta büyük önem arz ediyor. Bizim firmalarıza çok kolay müşterisini suçlamak onun hevesini kırmak ama elin yabancı firmaları kesinlikle öyle değil. Ben nereyle iletişim kurduysam adam akıllı çözümler ürettiler müşteri güveni öyle kazanılır.

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
pardon bendeki çelmak'mış.
20180602_222220.jpg20180602_222209.jpg20180602_222200.jpg

Geçmiş olsun Mustafa, firmaya kalsa kimse malının kusurunu görmez. Herkes kullanıcıyı kabahatli çıkarır. İnşallah firma makineyi hiç değilse onarır öyle teslim eder. Garanti falan yokmu bunlarda.

Sağol İsmail. Bizim ticaretteki dürüstlük anlayışımız yatsıya kadar makina bozulunca kimse yok ortada. Birde sen daima haksızsın hep onlar haklılar...

Geçmiş olsun Mustafa. Güle güle kullan diyene kadar ekipman arıza çıkardı. Firmanın bence ürünü değiştirmesi lazım. En azından arızalı bölümü yeni yollamaları gerek diye düşünüyorum. Uzun süre kullanılıp olsa hadi tamam diyelim. Kullanımdan dolayı oldu. Ama daha ikinci günde bu hâle gelmesi bir nokta da hata olduğunu gösterir malesef...

Sağol Erkan. Valla öyle oldu erken havlu attı. Firmanın bu saatten sonra bir kutu çikolata ile yeni makinayı göndermesi lazım. Yaptıkları iş yakışmıyor kendilerine.

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Geçmiş olsun
Yılda bir kaç gün gerekli değerli birkac günüde tamir ariza ile geciriyoruz hem üründen zarar hem ekipmandan
Bu tür makineler bir birinden foto kopi zaten daha sağlam daha kaliteli yapalım derdi yok kimsede
Ot bicme makineleri ile böyle arzalar yüzünden cok uğraştım
Vakti geçen ot vakti geçen isin bize açtığı zararıda hesaba koymak gerek

Sağolun. Bu sene yağışlardan karaçim basan yerler oldu ota biçmek zorunda kaldık. İyi çevirsin diye bunu aldık o da olmalı. Aynen öyle artık iş ne kadar ucuza mal ederimde malzemeyi kıstıkça kısıyorlar. U kapatmadan lamaladan nerde o eski takımlar.

Usta gecmiş olsun bizde almaya niyetlendik bu sene sezonun basinda araştırdık heryerde is yapmaz telli daha seri iş yapar telliyi cok ararsın dediler bulaşmadık bide bu helikopter toplamanın yerlisi avrupası varmış avrupalar iyi dediler yerli kullanan herkez şikayetciymis makinalardn

Sağolun alacaksan iyice araştır öyle al. Bir dünya para görüyorsun nasıl malzeme kullanmışlar.

geçmiş olsun üzücü bir durum bende şu an gazi üniversitesinde makina metal bölümünde kaynak teknolojisi programı okuyorum kaynak işlemi yapılırken kaynatılan malzeme haddinden fazla ısınıp soğumuş kullanılan metalin tanecik yapısı bozulduğu için ve de ince malzeme kullanıldığı için kaynak bölgesinin dibinden kopmuş ürün hatalı üretim kısacası marka büyük bilindik bir markamı yoksa bölgenizde kullanılan tutulan bir markamı sadece, çok büyük bir firma değilse kalite kontrol yapılmıyordur büyük ihtimalle metalin akma çekme mukavemeti de hesaplanmıyordur sonuçları da böyle vahim oluyor sonra yeni makina verilmeli size yada üstteki iskelet kısmı komple sıfırı ile değişmeli