Satılık yonca balyası

Hayırlı satışlar,
Balyenin kilosunun yüksek olması, balye makinesinin piston kolunun yamulmasına sebebiyet veriyor.Dana gözü denilen balyeyi sıkıştıran parçaların sökülüp 22-23 kg olması iyi olur.
Haşpay kullanmayı azaltmamız gerekir, yem karma makinelerinde zaten kıyıcı var, samanı erken atarsak toz çıkarıyor, makineye geç atmak gerekiyor, otun 3-5 cm iriliğinde olması geviş getirmeyi rahatlatır.

• Beğen
Tepkiler: Fazli38
The hoca Biz 1997 li yıllardan ihtibaren balya bağlıyoruz. Şahsen ben ağır balya bağlayarak piston kolunu yamultan kimseyi görmedim Bakımsız hor kullanilmış makinalar her çesit ariza verir ama 25 30 kilo balya bağlayan makina piston kolu yamultmaz çok aşırı ağır baģlarsan motorun sesinden belli olur zaten aģır oldugu bide ipler düğümden çözülür. Piston kolu kolay kolay yamulacak bi parça değil. Biz yeri geliyor 40 kilo yulaf balyası baģlıyoruz cok zorlarsan sigorta keser. Bide senin dana gözü dedigin parcalara biz balık gözü diyoruz. Evet balık gözlerini sökersek makinada rahatlama balyada hafifleme olabilir. Bu arada yonca fiyatları bizim burayla aynı usta 23 24 kilo balya baģlayıp 20 22 lira kapıya teslim

Burçları kızakları yer aşınma fazla olur her türlü
Burcları kızakları? Usta makinadan anlamıyosunuz heralde?? Kızakların bi ömrü var zaten fiberli kızaklar uzun zaman gidiyor plastik olanları var onlar iyi ayar yapilirsa yine 1 taş çatlasin 2 sezon gider duvarlardaki kızaklaklara kösebentlere gelirsek onlardan önce besleyicinin kızaklari onemli burćlara gelirsek makınanın yağlama islemini düzgün yaparsaniz burćlar uzun zaman gider

Hayırlı satışlar,
Balyenin kilosunun yüksek olması, balye makinesinin piston kolunun yamulmasına sebebiyet veriyor.Dana gözü denilen balyeyi sıkıştıran parçaların sökülüp 22-23 kg olması iyi olur.
Haşpay kullanmayı azaltmamız gerekir, yem karma makinelerinde zaten kıyıcı var, samanı erken atarsak toz çıkarıyor, makineye geç atmak gerekiyor, otun 3-5 cm iriliğinde olması geviş getirmeyi rahatlatır.
Hocam pek bilgim yok açıkçası makineyi sıfır aldık servis geldi ayar yaptı bu şekilde ideal olduğunu söyledi arkadaşlar

The hoca Biz 1997 li yıllardan ihtibaren balya bağlıyoruz. Şahsen ben ağır balya bağlayarak piston kolunu yamultan kimseyi görmedim Bakımsız hor kullanilmış makinalar her çesit ariza verir ama 25 30 kilo balya bağlayan makina piston kolu yamultmaz çok aşırı ağır baÄ£larsan motorun sesinden belli olur zaten aÄ£ır oldugu bide ipler düğümden çözülür. Piston kolu kolay kolay yamulacak bi parça değil. Biz yeri geliyor 40 kilo yulaf balyası baÄ£lıyoruz cok zorlarsan sigorta keser. Bide senin dana gözü dedigin parcalara biz balık gözü diyoruz. Evet balık gözlerini sökersek makinada rahatlama balyada hafifleme olabilir. Bu arada yonca fiyatları bizim burayla aynı usta 23 24 kilo balya baÄ£layıp 20 22 lira kapıya teslim

Sigorbati varmıştı eskiden, sonra Gallignani almışlar.Eski model makinelerde piston kolu yamulanı gördük.Makine toprak,kum alıyorsa bağlama grubu ayarı yapılarak düğümler daha uzun kestirilebiliyor, ayarı var, çözülmez.Bugün tarladan 23 kg 15 TL den yonca balyesi aldık.Kolay gelsin.