4708 Ferguson Acil Yardım!!

Sikayetiniz neydi abi neden üzdü sizi?
şikayetim şöle aslında bi sorun yoktu parça ve bakım maliyetleri birde 3 silindir olmasından dolayı çekişi tatmin etmedi

en çok ya 15 gazda iş yapmaması beni ayar ediyordu en az 18 20 gaz istiyor toparlıyamıyor çabuk yığılma boğulma oluyor

şöle söyleyeyim bi 285 tadını vermiyor

ama kullanım ve konforu tartışılmaz

• Beğen
Tepkiler: Emretpdmr50
Ya çin deil ama carraro 3635 var komşuda 3 silindir agco motor+ bizim erkunttan çok yakıyor çektiğini çekmiyor parça pahalı.hint malı şanzıman johndeerede böyle iyi ki erkunt aldık biraz dandik ama servisi çok iyi.az yakıyor çok çekiyor.şanzıman yaptırıyoruz fıat 480 le aynı para...

Pullukta ne kadar yakıyor hiç bilmiyorum. 500 saatte 2233 litre yani saatte 4.41 litre yakmış. 4700 serisi yolda ne yakıyorsa tarladada o kadar yakıyor.

Yurt dışı fuarlarda mutlaka yazılım firmaları da oluyor. Yazılım güncelleme yapıp biraz motor gücünü artırmanızı öneririm.Orijinal yazılımların motor grafiklerinde bazı eksikler oluyor, güncelleme istiyor.

Arkadaşlarım abilerim herkese merhabalar öncelikle. 2 yıldan biraz fazladır 4708 kullanıyorum. İlk 500 saatlik dilimde yakıtı farkedilir seviyede fazlaydı. Beni epey korkutmuştu aslında ama zamanla azaldı 500 saatten sonra. Şuanda pullukta direkt anız sürümünde 2 lt çift sürümde 1.6 lt yakıyor. 110 cm civarı çim genişliği var pulluğun. Trakya toprakları belki biliyorsunuzdur. Bizim buralarda öyle 4lü 12 4lü 14 numara büyük ve çimi fazla pulluklar takamıyorsunuz 80 90 beygirlik motorlara. İnternette videolar falan var 4lü 14 5li 14 falan. Bizim buralar için hayal onlar. Yakıt konusuna yine gelecek olursak 7li çizel ile dönümde 1 lt yakıyor. 28li diskaro ile 0.5 litre. Bence bu rakamlar tatmin edici. Kubotaların yakıtı az diyorlar ama ben 4709 ile 9540 kubotayı aynı işte karşılaştırsak çekiş ve yakıt konusunda kubotayla en kötü aynı değerleri çıkartacağından iddialıyım. Bu arada kubota 9540ı 100 bg diye satıyorlar. Ekstra merak edilen olursa mesaj da atabilsiniz. Herkese iyi günler.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68