Mp3 Aux Teyp Tavsiyeler

Arkadaşlar 2013 75c var radio çalar kare olduğu için yerine farklı model mp3 teyp bulamadım AUX girişinden idare edıyoruz. Aux girişli usb çalar yada farklı Mp3 çalar kullanan oldu mu? Bu konuda tavsiyeniz var mı ?

Merhaba Ben bunu hepsiburada dan aldım tenteli landini traktöre koydum. Kaliteli bi ürün gücü çakmaklıktan alıyor. Bluetooth mevcut kumandasıda var Fm radyosuda ve aux cıkıslı sd kart giriside var flash giriside var ffiyatı 45 lira civarıydı. 20180327_172249.jpg20180604_002837.jpg

• Beğen
Tepkiler: _sefa_
Birader cok sagol bugun nette gordum ama kararsız kalmıştım şöyle bi durum var çakmaklığa ıphone şarz aletini bugün denedim küçük gibi geldi çalıştırmadı yani tutmadı ince gibi oldu acaba bunun çakmaklığını çalıştırır mı ki bide bu durum var. Paylaşım için teşekkürler ederim

Arkadaşlar 2013 75c var radio çalar kare olduğu için yerine farklı model mp3 teyp bulamadım AUX girişinden idare edıyoruz. Aux girişli usb çalar yada farklı Mp3 çalar kullanan oldu mu? Bu konuda tavsiyeniz var mı ?

Piyasada çeşit çok Bluetooth'lu teyp tavsiye ederim telefonla konuşurken pek sağlıklı olmasa müzik falan için ideal ben arabaya taktım.

• Beğen
Tepkiler: _sefa_