Tümosan 74.80N & New Holland BC5040HB Fasal Basımı

Bende çok marka traktör var ama hiç biri senin tümosan kadar az yakmaz aralarında en az yine landini yakıyor. Debriyaj işini şu şekilde halledebilirsin: pedallar askı şeklindemi yoksa ayak koyduğumuz sacın altina mi gidiyor Eğer debriyaj pedalını yrrinden söküp biraz şekliyle oynarsan rahat edersin yada debriyaj pedalını kesip biraz uzat rahat basılır.. söylediğin rakamlara göre ise yaktığin yakıt bi rekor Helal olsun tümosana.. biz Yakıtı normalde ölçmüyoruz ama artık işi hesap kitaba vurduk gündüz calısıp aksam o günün muhasebesini yapıyoruz

Pedallar askı şeklinde abi yani eski fiatlar gibi basarak değilde ittirmeli yeni traktörler gibi. Dediğin doğru benimde aklımdan geçti.Şekli düzdüz. Çok istenirse neden olmasın?

Ama ben babama sattırıp kurtulma peşindeyim :) Yıl olmuş 2018 hala 97 model Tümoya binilir mi ? Gerçekten şikayetim sadece kofordan . Kabin ileri- geri olarak biraz daha büyük olsayış modifiyeyi hak ederdi ama hakkını kaybetti abi :)

Pedallar askı şeklinde abi yani eski fiatlar gibi basarak değilde ittirmeli yeni traktörler gibi. Dediğin doğru benimde aklımdan geçti.Şekli düzdüz. Çok istenirse neden olmasın?

Ama ben babama sattırıp kurtulma peşindeyim :) Yıl olmuş 2018 hala 97 model Tümoya binilir mi ? Gerçekten şikayetim sadece kofordan . Kabin ileri- geri olarak biraz daha büyük olsayış modifiyeyi hak ederdi ama hakkını kaybetti abi :)
Aynen akif dostumm Allah gönlüne göre versin

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68