İntervixli kanola

23.04.2014
2,763
1
2,145
edirne

Arkadaşlar kanola biçimi başladı bölgedeverim 300kgin üstünde buğday ve ayçiçeğine göre daha kazançlı seneye ekmek için intervixli toğum arıyorum yardım edebilecek arkadaşlar varmı ?

Arkadaşlar kanola biçimi başladı bölgedeverim 300kgin üstünde buğday ve ayçiçeğine göre daha kazançlı seneye ekmek için intervixli toğum arıyorum yardım edebilecek arkadaşlar varmı ?

bizde henüz biçim başlamadı..25 dekar yerime geçen yıl yurtdışından kendim gidip aldığım sıfır intervix li tohum ektim..cinsi pioneer PT 228..sizin oralarda bulamazsan yardımcı olurum..

bizde henüz biçim başlamadı..25 dekar yerime geçen yıl yurtdışından kendim gidip aldığım sıfır intervix li tohum ektim..cinsi pioneer PT 228..sizin oralarda bulamazsan yardımcı olurum..
Sağ olasın başkan burda bulmam çok zor bana 100kg kadar lazım yardımcı olursan sevinirim sen hangi koydensin bide fiyatı ne olur

maerhaba arkadaşlar,bu yıl buğday verimleri ortada bende alternatif olarak kanola denemesi yapmak istiyorum.bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.örnegin toprak hazırlığı gübreleme zamanı,çesidi ve miktarı nasıl olmanı.ne zaman ekilmeli.kanola bizim için çok bakir bi ürün.
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bereketli olsun bu sene tam kanola seneseydi biz 2010 yılları civarı ekmiştik o sene verimler güzel olmadı birde fiyatta yükselmemişti ekmekten vazgeçtik satış yaptınız mı fiyat ne durumda
Bu yıl kanola için fiyatlar iyiydi. Ortalama 41.7 yağ ile 2.180 ortalama fiyat ile sattık. Verimler ortalama 300 kg. Artı 50 kuruş desteği var.