Klima'da soğutma sorunu

Arkadaşlar merhaba,bizim erkurt 100 lüks traktörünüzün klimasinida soğutma problemi yaşıyoruz,klima gazı felan hepsi dolu fakat istenilen soğukluğa ulaşamıyoruz.Acaba digital ayarlardami bi sıkıntı var yada başka bi yerlerde mi bilmiyorum,yardımcı olabilirseniz sevinirim .Şimdiden teşekkür ederim[emoji4]

Arkadaşlar merhaba,bizim erkurt 100 lüks traktörünüzün klimasinida soğutma problemi yaşıyoruz,klima gazı felan hepsi dolu fakat istenilen soğukluğa ulaşamıyoruz.Acaba digital ayarlardami bi sıkıntı var yada başka bi yerlerde mi bilmiyorum,yardımcı olabilirseniz sevinirim .Şimdiden teşekkür ederim[emoji4]
Traktör ün klima sistemi nde su topluyor sadece fan i çalıştır kabin kapılarını n altından bak şu akıyor mu eğer almıyorsa kompresör le hava baş tikalidir 1528879526455.jpg

• Beğen
Tepkiler: Hmtglr23
Bizim tava daki petek silajda günlük tıkanıyor kamyonlar yüksek olduğu için hep motorun tepesine iniyo silaj sapı çöpü. Onun için önce hava tutuyorum eve geçincede tazyiksiz suyla yukatıdan aşağı temizliyorum anında farkediyor.

• Beğen
Tepkiler: Hmtglr23
IMG_2174.JPGIMG_2175.JPG arkadaşlar klimaya bakım yaptırdım diş ünite iç ünite kople temizlendi sıfırdan gaz basıldı ama kabin içindeki cıcaklik 27 30 arası aşağiya indirmedi klima gaz filitre si değişti yeni model erkuntların soğutması nasıl acaba