Massey ferguson 250g

Nasıl memnunmusunuz traktörden?
ustam traktör benim değil arkadaşın.
kendi malım gibi alıp kullanıyorum.
bunu yeni aldı 240vardı 260g ile takas etti.
260 için geçtiğimiz sezonlara göre biraz fazla iş çıktı.
bu denk gelince ek olarak 250g alındı.
ahırda geniş kepçe takıyor 240 ile yaptığı iş ikisi arasında bir fark yok.
yonca biçerken 240 pto çok kolay geçiyordu sanırım bağımsız denilen tip oluyor detayını bilmiyorum 250 pto kolunu geçirmek için vitesleri boşa alıp debriyajı köküne kadar basmak gerekiyor çift kademe denilen tip dwbriyaj oluyor anladığım kadarıyla.
pto kolu öne doğruda geçiyor ama hiç kullanmadım tekerleklerle senkron çalışıyor olabilir.
hidrolik kollarının hassasiyeti çok güzel mısır arasına aysan çektim zorlandığında hemen yukarı yükleniyor kollar.
kolların ayarına bir alıştığınızda elift aramazsınız.
hatta video çektim birkaçtane zaman bulursam yükler paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: sadekar
240 alakası bile yok 250 g nin. 250 gold 55 hp civarı 50 litre civarida yakıt deposu var 240 a göre daha seri daha hoş bi traktor 2 cesidi var 250 gnin 1 tanesi bahçe için üretilmiş3 minimax diğeri tarla modeli 240 ta frenler ötme yapar 250.g de frenleri pompalarsan ötme yapmaz 240 tan çok farklı 250g
bizim arkadaşın 250g frene dokunduğun gibi caykıltı kopuyor sanırsın kaza yapıyoz öyle abartılı ötüyor frenleri.

ustam traktör benim değil arkadaşın.
kendi malım gibi alıp kullanıyorum.
bunu yeni aldı 240vardı 260g ile takas etti.
260 için geçtiğimiz sezonlara göre biraz fazla iş çıktı.
bu denk gelince ek olarak 250g alındı.
ahırda geniş kepçe takıyor 240 ile yaptığı iş ikisi arasında bir fark yok.
yonca biçerken 240 pto çok kolay geçiyordu sanırım bağımsız denilen tip oluyor detayını bilmiyorum 250 pto kolunu geçirmek için vitesleri boşa alıp debriyajı köküne kadar basmak gerekiyor çift kademe denilen tip dwbriyaj oluyor anladığım kadarıyla.
pto kolu öne doğruda geçiyor ama hiç kullanmadım tekerleklerle senkron çalışıyor olabilir.
hidrolik kollarının hassasiyeti çok güzel mısır arasına aysan çektim zorlandığında hemen yukarı yükleniyor kollar.
kolların ayarına bir alıştığınızda elift aramazsınız.
hatta video çektim birkaçtane zaman bulursam yükler paylaşırım.
Bahçe serisi için diyorum;
- 240 göre çekişi yakıtı farkedilir bir far yokmu
- 240 ile hız ları aynımı

240 bilindigi gibi 48 bg traktor

250 g pompasi(delphi) farkli ayrica kurutip filtre olan 55 hp bir traktor.

Ayrica uzelin 2008 yilinda kapanmadan hemen once cikardigi kuru tip filtreli efsaneler 250 g ile hemen hemen ayni ozelliklere sahiptir.
250 g guzel bir traktor 240 dan farkli onerimi sorarsaniz 260 g almanizdir.
260g 64.5 hp bucuklu sanzumani olan bir traktordur.

• Beğen
Tepkiler: hilmican014
240 bilindigi gibi 48 bg traktor

250 g pompasi(delphi) farkli ayrica kurutip filtre olan 55 hp bir traktor.

Ayrica uzelin 2008 yilinda kapanmadan hemen once cikardigi kuru tip filtreli efsaneler 250 g ile hemen hemen ayni ozelliklere sahiptir.
250 g guzel bir traktor 240 dan farkli onerimi sorarsaniz 260 g almanizdir.
260g 64.5 hp bucuklu sanzumani olan bir traktordur.
Teşekkürler fiyat olarak 45 bini geçmesini istemiyorum

Bizim köyde 2004 modeli var
Halen kullanıyor vitesleri 8×2 240 in aynisı ama turbo var seside biraz degisik cekiş olarak 240 gibi traktor
Sesi çok çıkıyor eksoz sesi boğuk ve derinden temiz denk gelirse alacağım 240'tan iyidir bence hidrostatik var frenler iyi gücü güzel ve özellikle eksoz sesine hastayım gold'ların