Önallar mikseri küçük ilaçlamaya takmak (RTC TARIM)

Bende de öntar 600 lük var her ilaçlamada sıkıntı çekiyorum ve bir gün holderin üzerinden düşüp bir yerimi kıracağım korkusuyla çeşitli arayışlar icerisindeyim. Bu tam da aradığım bir şey ama maliyeti,montajı ve kullanım şekli nasıldır bilemiyorum.

Sanırım bu konu hakkında bereket tv de geniş anlatımlı bir program yapmanız gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: ertac sahın
Gidip gidip yurt dışındaki fuarlardan makina ve teknolojiyi kopyalıyorlar ondan sonra arge yaptık diye %500 kar peşine düşüyorlar

Bu güzel yorumunuz için teşekkürler. Kusura bakmayın cevap vermeyecektim ama yurtdışından ürünü kopyalıyorlar %500 kar peşine düşüyorlar demeniz doğru değil. Bu ülke için hizmet eden bir firmaya bu şekilde konuşmanız hem bizi pahacı olarak itham etmeniz hem de işimize gösterdiğiniz saygısızlık kabul edilemez.

Biz bu gibi mecralarda insanları bilgilendirmeyi, olması gerekeni izah etmeyi kendimize sosyal sorumluluk bilip, katıldığımız her türlü organizasyonda Trakkulup ismini kendi referansımız ile teleffuz ediyoruz.

Eğer işimizi bizden iyi biliyorsanız, buyrun ürünü ücretsiz size gönderelim ve üzerinde ki bütün sistemleri markaları ile beraber araştırıp kendiniz fiyat çıkartın. Uygun olursa bize fiyat teklifinde de bulunabilirsiniz.

Ali Önal
Cevap vermek isterseniz cep numaramı Ertaç Bey’den alabilirsiniz.

Ali bey , ürünlerimizi ilgi ile takip ediyoruz, inanın makinamızi degistirsek tercih edeceğimiz markalardan birisi sizsiniz , yaptığınız yenilikleri ilgi ile takip ediyoruz , bizim çiftçiler olarak şikayetimiz alet edavat fiyatları ile bizlerin alım gücünün her sene uzaklaşması , masanın diğer tarafında olan sizlerden ricamız , diğer firma temsilcileri okur diyerek genel yazıyorum
1- her bütçeye göre ürünlerimiz ve çözümleriniz olsun
2- elbette kazancınız olacak , ticari hayatınızın devam etmesi için , ama fiyatlar ne kadar makul olursa o kadar yaygın olursunuz , ürünlerde fiyat performans oranına bakıyoruz bizlerde
3- ürününüzün satış sonrasında arkasında durmanızı , servislerinin yaygınlığını ve servislerin denetimine ve eğitim ine önem vermenizi rica ediyoruz , bunlar iyi değilse firma iyi olmuyor
3- Eski mallarını bayiler ne kadar takasa alırsa o kadar yeni mal satarsiniz
4- yedek parçanın yaygın ve uygun fiyatlı olması
5- çok klişe olacak ama , sağlam , kaliteli ve nitelikli mallar bekliyoruz
6-urun geliştirme de çiftçinin sesine kulak vermenizi rica ediyoruz
Benim aklıma gelenler bunlar , arkadaş karında ekler , aklıma gelirse yazarım yine
Saygılarımla , çalışmalarınızda başarılar dilerim