Yoncada fare sıkıntısı

Tek tek deliklere koyamayacak kadar çok delil var.toplu halde atılacak bir ilaç tavsiyesi olan var mı

pelet ve pasta formunda ilaçlar var. her deliğe koymasanızda olur. ama deliklere koymanız gerekir. deliğinde ağzını kapatın. fareleri tek ısırıkta öldürüyor. ayrıca ikincil zhirlenmesi yok. hedef dışı canlılarda bunları acılığından dolayı yemiyor.

bu yeni buluşmu eğer öyleyse devrim derim.
o hayvanla insanoğlu başedemiyor.
Garpit gazı vereni duymuştum sadece ama denemedim hiç biraz patlama riski var bir ateş veya kıvılcım la [emoji4] onun tüpü falan var bir kaportacı dan akşam alacan sabah geri verecen eğer çok işe en iyi yolbu ama şu "devrim" olmamış sanki biraz [emoji3][emoji3] onun yerine buluş getire biliriz

Konya karapinarda 100 dekar yonca ektim..Tarla faresi ile 2 yıl mücadele etmeye çalıştım... 1000 fare 1 yılda 60000 oluyor. Denemediğim yöntem kalmadı egzoz gazi.zehirli buğday. Salma sulama hiç biri çözüm olmadi... en son bi arkadaşın tavsiyesi ile basf firmasinin storm secure mum blok fare zehiri kullandim. Mart 2020 yilinda 30 kilo ile kis mucadelesi yaptim... elhamdulillah kökü kesildi etraftan gelenleride her bicimden sonra calisan deliklere birakiyorum. Cogalmasini onlemek adina.

Konya karapinarda 100 dekar yonca ektim..Tarla faresi ile 2 yıl mücadele etmeye çalıştım... 1000 fare 1 yılda 60000 oluyor. Denemediğim yöntem kalmadı egzoz gazi.zehirli buğday. Salma sulama hiç biri çözüm olmadi... en son bi arkadaşın tavsiyesi ile basf firmasinin storm secure mum blok fare zehiri kullandim. Mart 2020 yilinda 30 kilo ile kis mucadelesi yaptim... elhamdulillah kökü kesildi etraftan gelenleride her bicimden sonra calisan deliklere birakiyorum. Cogalmasini onlemek adina.