Case IH 75C 2018

Merhaba herkese 75C almayi düsünüyoruz 2018 modellerde ne gibi degisiklik yapildigini bilmiyoruz. Her bayi farkli birsey soyluyor bilgisi olan yardimci olabilirse sevinirim

Hayırlısı olsun 2017itibariyle arka hidrolik kumanda kolu eklendi ve sağ hidrolik koluna bir adet ek piston uygulandı ayrıca 75c modelinde yağ soğutucu var ama 65C ve 55C de yok sanırım birde akü şarteli eklendi.

Ben onları unutmuşum teşekkürler 75 ve 65'e şanzıman yağ soğutucu eklendi dediler.

65te yok yaşar abi sadece 75te var geçtiğimiz günlerde bölgemizdeki dlg tarım fuarında forumdan iskender abi ile incelemiştim bende meraklıyım ordan biliyorum.
Fuarlardan alalım birer tane Gürcan , bende de şimdilik ön niyet var , niyete dönüşür mü bu bilmem :) sevimli makina liste fiyatları 150 ye doğru gidiyor , çok uçuk rakamlar

• Beğen
Tepkiler: murat akpinar

Farmal C kullanmak bir ayrıcalıktır.ısrarla tavsiye ederim.

Resimler ve ekler

• 20180623_130632.jpg
    20180623_130632.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 237
Fuarlardan alalım birer tane Gürcan , bende de şimdilik ön niyet var , niyete dönüşür mü bu bilmem :) sevimli makina liste fiyatları 150 ye doğru gidiyor , çok uçuk rakamlar
Ufuk abi insanoğlu en iyisine layık, hele toprakla güreşen kaynar sıcağın içinde çalışan bizler çiftçiler. Ama her geçen gün kâr marjımız azalıyor ve yıl da yardım etmesse 300kg buğday biçerek biz güzel para kazanamayız ki yüksek faizli 150bine traktör alalım. Dededen babadan da kalmamış uçsuz bucaksız araziler, umutsuzluklar için yinede üretmeye mecburuz ki toprak ana doyuruyor karnımızı. Yinede belki nasip olur bizede klimalı sunroflu bir traktör, ulaşılması imkansız değil hayallerimiz. :)

65te yok yaşar abi sadece 75te var geçtiğimiz günlerde bölgemizdeki dlg tarım fuarında forumdan iskender abi ile incelemiştim bende meraklıyım ordan biliyorum.

Sağolasın demekki 55'ten sonra 65'te üvey evlat gibi oldu :) Sanada nasip olur İnşallah Nisan ayında serviste 75c vardı 4x4 gold üzerine 70.000'e pazarlığı bitirdiler sonradan 2017 model elinde kalan 90'lığı almışlar. Ben 2015'te başka bi marka alacaktık o kadarına gerek yok diye babamı vazgeçirdim 3 ay sonra bunu aldık şimdi olsa çok zordu. Bide ülke genelinde bayiler arasında fiyatlarda uçurumlar var.

300 dekar (1dekar 1000metre kare) yer isleyecek arazimiz biraz daglik birde balya makinasi calistiracak sizce isimizi gorurmu suan new holland tt55 var satip yenisini krediyle alacaz yada onerebileceginiz baska bi traktor varmi cevaplar icin tesekkur ederim

Balye makinesi Gallıgnanı 5190 gibi orta boy ise gayet yeterli olur, yunus tip makine var ise 90 sınıfı 350 n.m. gibi motor torku olan traktör olabilir.Büyük traktörün işçilikte rahatlığı var fakat orta boy traktörde yolda gezerken yakıtta tasarruflu olur, ana ve ara iş traktörü olarak iki traktör kullanmak daha güzel oluyor.