Renault Fluence 1.5 DCI joy donanım paketi

Merhaba,

9 yıldan beri kullandigim Nissan Almera marka aracimi değiştirmeyi düşünüyorum.

Yaptığım ön araştırmaya göre Fluence modelinin Joy donanım paketi özellik olarak gayet iyi görünüyor ve istediklerimi karsiliyor.

Fluence modeli kullanan varsa aracla bilgi verirseniz memnun olurum.

Merhaba,

Yaptığım ön araştırmaya göre Fluence modelinin Joy donanım paketi özellik olarak gayet iyi görünüyor ve istediklerimi karsiliyor.

Aynı motor farklı model bir araç kullanıyorum yakıt çok iyi icon modeli olsa araç içi malzeme kalitesi daha iyi oluyor. Gayet güzel bir araç tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Bende scenic 3 privilage dizel otomatik EDC versiyonu var uzun yolda klimasiz 4.7 klimalı 5.1 ortalama var. Scenic ı rüzgar tutuyor fakat Fluence te öyle bir durum yok. Ayrıca fluence te bagaj geniş şirkette Fluence vardı araca kimin bindiği belli değil 160 binde arıza yapmadan değişim zamanı geldiği için değiştirdi kiralama şirketi.

• Beğen
Bende scenic 3 privilage dizel otomatik EDC versiyonu var uzun yolda klimasiz 4.7 klimalı 5.1 ortalama var. Scenic ı rüzgar tutuyor fakat Fluence te öyle bir durum yok. Ayrıca fluence te bagaj geniş şirkette Fluence vardı araca kimin bindiği belli değil 160 binde arıza yapmadan değişim zamanı geldiği için değiştirdi kiralama şirketi.

EDC otomatik şanzıman vites geçişleri hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Merhaba,

Hocam iyi arabadir az yakar cok kacar parcasi bakkalda var ariza desen cok yapmaz yapsada adamı yaralamaz da joy cok bos paket biraz daha dolulara baksanız iyi olur birde duydugum kadarıyla debriyaj biraz sertmis. Lafı uzatmaya gerek yok kotu bi araba olsa bukadar satmazdı bunu soylemem yeter sanirim

Merhaba,

Aynı paraya daha güzel araçlar alınır gibime geliyor.Bu aracın fiyatı nedir

EDC otomatik şanzıman vites geçişleri hakkında biraz bilgi verir misiniz?
Ben 4 yıldır kullanıyorum aracı 40 km de aldım su an 100 binde balatadan başka parça değiştirmedim. Ecd aynı dsg gibi vites geçişlerini hissetmiyorsun sadece edc 6 vites dsg 7 vites yakıt dsg de biraz daha düşük olabilir. İstanbul trafiğinde de 1 yıl hafta sonu sürekli kullandım çok yoğun trafikte ısınma yaptı ve uyarı verdi servise gösterdigimde sıkışık trafikten dolayı yapıyor dedi sorunda sadece uyarı ekranda servise gösterin uyarısı isleyiste sorun yoktu.

Ben 4 yıldır kullanıyorum aracı 40 km de aldım su an 100 binde balatadan başka parça değiştirmedim. Ecd aynı dsg gibi vites geçişlerini hissetmiyorsun sadece edc 6 vites dsg 7 vites yakıt dsg de biraz daha düşük olabilir. İstanbul trafiğinde de 1 yıl hafta sonu sürekli kullandım çok yoğun trafikte ısınma yaptı ve uyarı verdi servise gösterdigimde sıkışık trafikten dolayı yapıyor dedi sorunda sadece uyarı ekranda servise gösterin uyarısı isleyiste sorun yoktu.
40 bin km olacaktı. Ayrıca aracı sürekli serviste bakım yaptırdım direksiyonda hafif soyulma vardı servis garantisi bitmesine rağmen aracın direksiyonunu yenisi ile ücretsiz değiştirdi

Merhaba,

Uzun yolda 28 krş yakıyor. 1 depo ile 1000 km yol yapıyor. Bendeki otomatik 2012 extrem

65 70 bine bakıyosan bence fluence ten iyisine bak. Ben olsam öyle yapardım. Şehir içi kullanacaksan jetta falan köyde falab kullanacaksan 2012 falan toyota bak bence

Köyden daha çok şehiriçi ve şehirlerarası kullanacağım. Dizel, otomatik ve 100.000 km alti ve modeli yüksek olsun deyince belirttigim fiyat aralığına göre en uygun secenek Fluence gibi duruyor

Köyden daha çok şehiriçi ve şehirlerarası kullanacağım. Dizel, otomatik ve 100.000 km alti ve modeli yüksek olsun deyince belirttigim fiyat aralığına göre en uygun secenek Fluence gibi duruyor
Yanlış anlamanızı istemem ama her yer fluence,jetta ve focus doldu.Artık aile arabası değil pazarlamacı arabası olarak anılıyor.Bence 65-70 bin tl ye güzel bir mondeo alınır.Station vagonda olur derseniz volvo v50 ler bu paraya kaçmaz arabalardandır.Dizelde kararlı görünüyorsunuz ama corolla ve avensislerin lpg uyumu iyi ve uzun motor ömrüne sahip olmasını unutmayın.Eski kasa facuslarin çok fazla olmaması ve güzel araçlar olması dolayısıyla seçilebilir.Aracınızin aynılarında trafikte az karsilasinki aracınız size daha özel gelsin.Reneult grubu az yakması parça fiyatı ucuz olması nedeniyle tercih ediliyor.Benim göz zevkime çok uygun gelmiyor.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Yanlış anlamanızı istemem ama her yer fluence,jetta ve focus doldu.Artık aile arabası değil pazarlamacı arabası olarak anılıyor.Bence 65-70 bin tl ye güzel bir mondeo alınır.Station vagonda olur derseniz volvo v50 ler bu paraya kaçmaz arabalardandır.Dizelde kararlı görünüyorsunuz ama corolla ve avensislerin lpg uyumu iyi ve uzun motor ömrüne sahip olmasını unutmayın.Eski kasa facuslarin çok fazla olmaması ve güzel araçlar olması dolayısıyla seçilebilir.Aracınızin aynılarında trafikte az karsilasinki aracınız size daha özel gelsin.Reneult grubu az yakması parça fiyatı ucuz olması nedeniyle tercih ediliyor.Benim göz zevkime çok uygun gelmiyor.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim.
Şu anda kullandığım Nissan Almera da söylediğiniz gibi piyasada çok az.
Volvo S40 i hem dizel hem de saglam olduğu için düşündüm açıkçası. Avensis de beğendim bir model ancak LPG li versiyonunu kullanan birinden fikir almadim. Mondeo da fena fikir değil.
Seçenek çok olunca karar vermek ciddi şekilde zorlaşıyor maalesef :)

70 bine kadar bakıyorsan bence vw al abi jetta yada pasaat olur 2008 model jetta var bizde daha orjinal aküsü üstünde düşün parça sağlamlığını :) illaki fluence diyorsan 2014 model 62000 de boyasız dizel icon otomatik var tanıdığımda 75 istiyor

• Beğen
Yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim.
Şu anda kullandığım Nissan Almera da söylediğiniz gibi piyasada çok az.
Volvo S40 i hem dizel hem de saglam olduğu için düşündüm açıkçası. Avensis de beğendim bir model ancak LPG li versiyonunu kullanan birinden fikir almadim. Mondeo da fena fikir değil.
Seçenek çok olunca karar vermek ciddi şekilde zorlaşıyor maalesef :)

Ne alırsan şimdiden hayırlı olsun. Avensis 1.6 hantal kalıyor 2.0 lpg uyumsuz 1.8 müthiş bi araç. Volvo'nun bazı modellerinde Ford motoru var. Arkadaşa dizel Fluence alacaktık belirtilen dışında hasar kaydı çıkınca vazgeçtik benzinli 1.6 touch plus olanı aldı 1.6 Honda Civic ies temiz bulamadık yoksa onu alacaktı. Fransız dizel motorlar az yakar dci motor Nissan mühendislerinin ürünü sağlamdır. Ben Japon'cu yum :)

• Beğen