GÖRAL 11 li dik yaylı ağır tip kazayağımı aldım

13.11.2015
684
1,044

Uzun zamandır araştırdım ve sonunda karara vararak aldım.

3 metre şase genişlığı

2,8 m iş genişliği

250 dönüm kadar yere çektim şuanda hic bir sıkıntısı yok baya sağlam

Fiyat 4500 lira 20180621_191008.jpg20180621_191018.jpg20180621_191026.jpg20180623_125830.jpg

Kazayağının kralını almışsın Deniz Koçak kardeşim.Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullan.
Abi kusura bakma yeni gördüm senin yazını çok teşekkür ederim. Senin tavsiyenle aldım ve gayet memnunum ayak aksamı ve yaylar çok sağlam .

Geçenlerde babam amcamın jd 5083 ile soğan yerlerini bozarken şasenin kaynak yerlerinden çatlak olduğunu fark etmiş. Firmaya fotosunu atmış onlarda bizden kaynaklı bir hata getir şaseyi değiştirelim demişler. Yani göral tarım malının arkasında duruyor.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.

Abi kusura bakma yeni gördüm senin yazını çok teşekkür ederim. Senin tavsiyenle aldım ve gayet memnunum ayak aksamı ve yaylar çok sağlam .

Geçenlerde babam amcamın jd 5083 ile soğan yerlerini bozarken şasenin kaynak yerlerinden çatlak olduğunu fark etmiş. Firmaya fotosunu atmış onlarda bizden kaynaklı bir hata getir şaseyi değiştirelim demişler. Yani göral tarım malının arkasında duruyor.

Canın sağolsun. Ben daha denemedim ağır tillerimi. Mısır yerlerimin 3.toprak işlemesinde kullanacağım. (pulluk-çizel-tiller-tırmık-tapan) Servisleri var,sizinkini götürsünler,onarıp getirsinler bence.

Canın sağolsun. Ben daha denemedim ağır tillerimi. Mısır yerlerimin 3.toprak işlemesinde kullanacağım. (pulluk-çizel-tiller-tırmık-tapan) Servisleri var,sizinkini götürsünler,onarıp getirsinler bence.
Abi kendileri gelip gitmeye yol parası istiyolar. Bi on gün sonra jd5083e ye kepçe taktırmak için konyaya yolluycaz o zaman kendimiz götürürüz fabrikaya.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.