Damlama icin 3 silindirli oturak motor tavsiye

Resimler ve ekler

• 11A6AF12-F562-4CF7-890F-DDD60220A276.png
    11A6AF12-F562-4CF7-890F-DDD60220A276.png
    759.4 KB · Görüntüleme: 254
Arkadaslar merhaba 50 dekar damlama icin 3 silindir yada kurtatirmi bilmiyorum 2 silindir oturak motor tavsiye edermisiniz. Hangi marka almali .
Milli pompaya bağlayacaksan 4 silindirli motor alman lazım. Deutzlar pahalı. Iveco motorlar var 4 5 bine bulunabilir. Zaten alacağın pancar motorda 4 5 binden asagı olmaz randımanda vermez.

Yok milli pompa değilde direk kuyudan santraviçle çekeceksen 17 lik lombardin tercih edin.

Milli pompaya bağlayacaksan 4 silindirli motor alman lazım. Deutzlar pahalı. Iveco motorlar var 4 5 bine bulunabilir. Zaten alacağın pancar motorda 4 5 binden asagı olmaz randımanda vermez.

Yok milli pompa değilde direk kuyudan santraviçle çekeceksen 17 lik lombardin tercih edin.
Kuyu deil abi dsi nin beton kanaleti var tarla basinda . Iveco motorlar nasil omur ve yakit olarak

Yakıt olarak en uygunu 17 beygir Lombardini'ler. Marşlısını da alırsan değme keyfine. 50 dönüm komplesini tek seferde yetiştiremez, gerçi önerilen diğer motorlar da yetiştiremez o ayrı.

2 silindir 30 hp sınıfında pancardan şaşma çok sağlam arıza hararet yapmaz biz çok ekmeğini yedik lombardini nin çift silindirini de biliyorum köyden bir abi almıştı pancardan daha ucuzdu fakat yüzü hiç gülmedi sonunda sattı kurtuldu makinalar sıfır dı biz yedi yıl kullandık yazı kışı maşallah anahtar değmedi sadece hava filtresi koptu sarsıntıdan başka bir arızası olmadı

• Beğen
Tepkiler: fatihince

2 silindir 30 hp sınıfında pancardan şaşma çok sağlam arıza hararet yapmaz biz çok ekmeğini yedik lombardini nin çift silindirini de biliyorum köyden bir abi almıştı pancardan daha ucuzdu fakat yüzü hiç gülmedi sonunda sattı kurtuldu makinalar sıfır dı biz yedi yıl kullandık yazı kışı maşallah anahtar değmedi sadece hava filtresi koptu sarsıntıdan başka bir arızası olmadı
Trsekkur ederim peki pancar mi dayanikli deutz mu bilginiz varmi. Elimi attigimda calismamazlik yapmamasi lazim

Deutz kullanan hiç görmedim biz denizde teknede kullandık bizim burası balıkçı köyü teknelerde kullandık biz teknelerin çoğu özellikle 30 hp ye kadarı yüzde 90 pancar vardı çalışmama gibi birşey söz konusu olmaz kışın deli soğuklarda sorunsuz çalışır biz çok memnun kaldık bütün kullananlar memnun biraz sarsıntılı çalışır sadece

• Beğen
Tepkiler: fatihince