FACET 25 SC

merhabalar
Çeltik için Facet 25 SC İLACI temin ediyorum 05442233464

yeni sezonda ruhsatı alınmış trkiyedesatışı kessinleşti şimdi bizim burdada kaçakcılar aramaya basladı çunkü sezon sonu geldi gibi ellerinde patlıyacal 1ooo tl lilik ilaca 2500 çekiyorlardı hergün fiyat düşürmeye basladılar trkiye satış fiyatı 850 900 arsı olucakmış seneye ilaç bayinin verdğiğ fiyat

yeni sezonda ruhsatı alınmış trkiyedesatışı kessinleşti şimdi bizim burdada kaçakcılar aramaya basladı çunkü sezon sonu geldi gibi ellerinde patlıyacal 1ooo tl lilik ilaca 2500 çekiyorlardı hergün fiyat düşürmeye basladılar trkiye satış fiyatı 850 900 arsı olucakmış seneye ilaç bayinin verdğiğ fiyat

Bu hayırlı ve güzel haber için çok teşekkür ederim.

Bana hiç samimi gelmiyorsun lazımsa al yoksa sen seneye 800 den alırsın boşver akarı yok kokarı yok senede satılır yada o ediğin 2000 liraya al sen sat beni boşver

özelden yaz mal lazımsa 2000 tl den veririm orjinal sarı şise kore malı beyaz şiselerden değil ne kadar istersen sen yeterki parayı hazırla gelirken parayı getir malı al edirne burası 2 saatlik yol

Grup olmuş kara borsacı. Sayın yetkililer bi el atında simsarlar daha da türemesin burada. Yanlış ilaç atıp garibanın birinin canı yanmadan olaya el koyun. Zirai ilaç ziraatçiden yada yetkili satıcıdan alınmasını öneririm.

• Beğen
Tepkiler: altanasc
Adabını takınsan diyorum karaborsacı falan ihtiyacı olana ürün tedarik ediyorum çalmıyorum sahte mal satmıyorum bir model ilaç satıyorum
Terbiyesizliğin luzumu yok
Birader terbiyesizlik falan yaptığım yok. Ne sattığını bilmiyorsun? Yurda kaçak yollardan girmiş yada şahsen sokulmuş bir ilacı usulsüz ve yasalarımıza aykırı bir şekilde satıyorsun. Aktif olarak satış danışmanlığı yetkin vs. varmı? Varsa bilgilerini paylaş ki herkes görsün tanısın seni sonra gel grup üyelerine tedarikçilik yap.