110-115 Beygir Traktör Ne Önerirsiniz?

Biz bayadır traktör arayışlarındayız. NH td80d yi satacaz. Üzerine 160 bin TL ye kadar para koyabiliriz. Toplam bütçemiz ortalama 210 bin TL olacak gibi. 210 bin TL fiyatı civarında sizce nasıl bir traktör alabiliriz? İkinci el traktör bakmıyoruz. 0 traktör arıyoruz ve bu fiyatlara iyi bi tane denk getirirsek alacağız. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Madem 160 bin TL parayı üzerine koyabiliyorsunuz, şu anda sahibinden sitesinde Edirne bayisinden DEUTZ FAHR 5110 G var. 188 bin istiyor. İyi bir pazarlıkla bunu 170-175 bin seviyesine indirebilirsiniz. Sıfır fakat tek farkı 2017 olması. Eğer fark etmez derseniz bence en mantıklısı elinizdeki taraktörü takasa sokmadan yenisini almanız. Daha sonra eskisini kendiniz satmalısınız. Çünkü takasata size verilecek para, piyasasının en az 15 bin TL. altı olacaktır. Bunu da göz önünde bulundurun.

• Beğen
Tepkiler: Nurimu
Mazot deposundan ne diye memnun değiller.Ek ağırlıkla hafifliği giderilebilir.Bir sdf ci olarak deutz yerine farmall derim.deutzda shutlle yok.olsa eyvallah gözü kapalı al
Mazot deposu alçakmış ve altında koruma yokmuş. Öyle diyorlar. Tarladan tarlaya geçerken anda taşa değdiği zaman çatlıyormuş. Kullanıcılar bu 2 şeyinden şikayetci. Arkasına 1 ton ilaç makinası takıldığınde önü kalkıyormuş.

Madem 160 bin TL parayı üzerine koyabiliyorsunuz, şu anda sahibinden sitesinde Edirne bayisinden DEUTZ FAHR 5110 G var. 188 bin istiyor. İyi bir pazarlıkla bunu 170-175 bin seviyesine indirebilirsiniz. Sıfır fakat tek farkı 2017 olması. Eğer fark etmez derseniz bence en mantıklısı elinizdeki taraktörü takasa sokmadan yenisini almanız. Daha sonra eskisini kendiniz satmalısınız. Çünkü takasata size verilecek para, piyasasının en az 15 bin TL. altı olacaktır. Bunu da göz önünde bulundurun.
Teşekkürler. Biz bunu bi düşünelim ama Deutz hakkında hiç bi bilgimiz yok. En son köyde eski tek çeker deutladdan vardı sonra üzerine bir sürü traktörler geldi.

Deutz diyorsanız fiyatı oldukça uygun ama ben olsam satıcının elindeki 2013 6115 TLS ecoshift i sıkı bir pazarlık ile bütçenize uyfurabilirsiniz
John Deere 6 serisi fiyatları fazla uçuk gibi. Biz çünkü şuana kadar hiç 2.el birşey almadık pek güvenemiyoruz. 5 serisi de 105e kadar galiba. 5105m ler nasıl sizce?

Mazot deposu alçakmış ve altında koruma yokmuş. Öyle diyorlar. Tarladan tarlaya geçerken anda taşa değdiği zaman çatlıyormuş. Kullanıcılar bu 2 şeyinden şikayetci. Arkasına 1 ton ilaç makinası takıldığınde önü kalkıyormuş.
Farmall c serisinden bahsediyorsaniz. Depo alçak katılıyorum. Fakat 1 ton ilaç makinası ile onu kalkıyor derseniz o kişilikle yanlış.

• Beğen
5li tam otomatik turan pulluk 13inc ama toprak sert ve çok taşlı
On ağırlıkları tam olduğuda 1300 kg ye kadar sorun yasamazsiniz. Test ettim zaten alacağınız pulluk 1000 kg civarında. Bence siz biran önce arkadaşların tavsiye ettiği traktörleri gidip galeride inceleyin aklınıza yatanı test edin fiyatlar artmadan biran önce karar vermenizde fayda var.

• Beğen

On ağırlıkları tam olduğuda 1300 kg ye kadar sorun yasamazsiniz. Test ettim zaten alacağınız pulluk 1000 kg civarında. Bence siz biran önce arkadaşların tavsiye ettiği traktörleri gidip galeride inceleyin aklınıza yatanı test edin fiyatlar artmadan biran önce karar vermenizde fayda var.
Farmall serisini hala tavsiye ediyor musunuz [emoji3]

Farmall serisini hala tavsiye ediyor musunuz [emoji3]
Konu acmissiniz bir sürü arkadas tavsiyelerde bulunmuş öneri sunmuş siz işin eğlence kısmında kalmissiniz ben hiç bir marka onermedim size eksi yönlerini belirttim traktör satın almak kisinin kendi bütçesi ve yapacağı işin büyüklüğüne göre tercih meselesidir. Ben şahsen şunu beklerdim arkadaslar tavsiye için teşekkürler galerileri gezdim butceme ve işime en uygun bu traktör olduğunu gördüm onu satın aldım derdim bizlerde hayırlı olsun güle güle kullanın derdik.