LANDİNİ POWERFARM 100 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ FİKİRLERİNİZİ ALABİLİR MİYİM ?

Herkese önerileri ve tavsiyeleri için teşekkür ederim sağolsun herkes. Deutz 5100g ye 182 bin tl dediler bütçemizi aştı. Bu arada 2. el düşünmediğimizi belirtmeye unutmuşum. Arkadaşlar akşam fiyat baya netleşti. 285 e 50 bin tl takas fiyatı verdiler 20 bin tl ayçiçek hasadına senet yapacağız ve geriye 90 bin tl kalıyor ancak biz 80 bin tl verip çekilmeyi düşünüyoruz. Sizlerinde bi önerisi varsa pazarlık anlamında yardımcı olursanız sevinirim. 80 den kapıyı açıp 85 e kadar çıkmalı mıyım ? Yoksa 80 de kalmalı mıyım ? Bu akşam ya da yarın akşam iyice netleşir herşey. Bakalım hakkımızda hayırlısı artık..
Öncelikle hayırlısı olsun.

Fuar daha 4 gün devam edecek sanırım. 80 bin verip beklemeni öneririm. Hesabınıza gelirse arayın der çekilirsin. Ararlarsa senindir, aramazlarsa yine senin olur. [emoji3] Sende çok iyi biliyorsun ki kolay kazanmıyoruz o paraları hemşerim. Bu adamlarında her satıştan iyi paralar kazandığı aşikar. Bir bayinin 165 ten aşağı inmediği traktöre diğer bayi 155 e inebiliyor.

Bu arada yukarıda tekrar yazılmış, ben deutz al demedim, sadece fiyat ve donanım olarak karşılaştırma yaptım ve bunları ön plana çıkartıp pazarlığını kuvvetlendirebilirsin dedim. Zaten fuarda iki markada yan yana. Ben landini kullanıcısı olup gayet memnun oldugumu da belirttim. Şikayetim yedek parçanın çok pahalı olması, bunuda rakamlarla destekledim. Diğer markayı kullanmadığım için yorum dahi yapamam, yapmadım da.

Mesaj atan herkese teşekkür ederim. Yaptığımız derin analizlerin sonucunda Landini 5-100 H almaya karar verdik ve akşam hayırlısıyla traktörümüzü aldık.

Hocam hayırlı olsun konfor çok iyi ama çekiş ve yakıt sorunu ile karşılarşıyasın şimdiden kolay gelsin aralıkta en iyi fiyatı aldığım için karar verdim ama massey almadığıma pişman oldum 155. 000₺ ye geldi bana sen kaça aldın

Herkesten Allah razı olsun.. Traktör 127.500 TL + 285s traktörümüzü verdik. Liste fiyatı 209.000 TL fuara özel 184.000 TL düşmüştü. 285s yi 50.000 TL takas fiyatı verdiler. Kırkpınarda ilk müşteri olarak traktörü ancak bu fiyata alabildik. Yoğun çalışmam dolayısıyla resimleri yükleyemedim ancak en kısa zamanda yeni bir konu açarak resimleri yükleyeceğim. Bu arada powerfarm serisinden iyi ki vazgeçmişim H serisi gerçekten çok güzel bir traktör. Arada ki 20 küsür bin TL ye değdiğine düşünüyorum..

Herkesten Allah razı olsun.. Traktör 127.500 TL + 285s traktörümüzü verdik. Liste fiyatı 209.000 TL fuara özel 184.000 TL düşmüştü. 285s yi 50.000 TL takas fiyatı verdiler. Kırkpınarda ilk müşteri olarak traktörü ancak bu fiyata alabildik. Yoğun çalışmam dolayısıyla resimleri yükleyemedim ancak en kısa zamanda yeni bir konu açarak resimleri yükleyeceğim. Bu arada powerfarm serisinden iyi ki vazgeçmişim H serisi gerçekten çok güzel bir traktör. Arada ki 20 küsür bin TL ye değdiğine düşünüyorum..

Hayırlı olsun. Allah kazsız belasız ve arızasız günler gösterir inşallah.

En kısa zamanda resim veya tarlada çekilmiş video bekleriz artık.

Ayrıca 184.000TL ye çok iyi fiyata almışsın. KUTLARIM. Sahibinden 2017 model ama saati sıfır olan aynı marka traktör 199.000TL. Bende günlerce önce bu ilanı "takip" e aldım. Kısmet olur alırsam ilk yapacağım hemen kanarya sarısı şeritlerle süslemek olacak. :cool: :cool:

• Beğen
Tepkiler: RahmanAnlar