İki traktör arasında kalmak TT55 ve TD65

Arkadaşlar merhaba elimizde 1995 model Fiat 55-56 traktörümüz mevcut. Değiştirme kararı aldık tt55 de iveco motor olduğu için daha avantajlı görünüyor td65 de ttf motor var ama beygir açısından daha büyük. Tecrübeli arkadaşlar fikir konusunda yardımcı olursa sevinirim. Massey ferguson 3060 da kriterlerimiz arasında ama traktör ebat olarak çok küçük görünüyor

Arkadaşlar merhaba elimizde 1995 model Fiat 55-56 traktörümüz mevcut. Değiştirme kararı aldık tt55 de iveco motor olduğu için daha avantajlı görünüyor td65 de ttf motor var ama beygir açısından daha büyük. Tecrübeli arkadaşlar fikir konusunda yardımcı olursa sevinirim. Massey ferguson 3060 da kriterlerimiz arasında ama traktör ebat olarak çok küçük görünüyor
TT55 de ttf motor

2005 model TT65 veya 2005-2008 arası TN75 iveco motorlu harici tt ve td serileri ttf motorlu.Dikkat etmen gereken Turbo hortumu kırmızı olacak ve pompada LDA olacak bu tip motorlu olanı gözün kapalı alabilirsin.Zaten her yerinde iveco yazıyor.

Çok sağolun bunları öğrendiğim çok iyi oldu... ayrıca TT serilerine ortadan vites tutulan tip falan yazmalarının sebebi nedir acaba

İkiside değil sadece TT4.65 :)

Td 65 ile mukayese edilmez tt 55 kesinlikle td 65 tt serisi yolda ve pratik isler icin daha elverisli fakat güc konfor istiyorsan td 65

traktörleri maksimum yüke kosup ortadan bölmeye çalışmıyoruz ben mukayese ediyorum td65 ile tt65 aynı ekipmanda tt hem daha seri hem daha az yakıtlı 5 yıl oldu da alalı td65 de var elimin altında td 10 kez ufak tefek arızaya gitti tt gitmedi daha tt nin en büyük sorunu ayıbı geri vitesin cartlaması başkada hiç sıkıntı yok ikisininde çektiği pulluk diskaro aynı zaten en ağır iki iş bu gerisini 480 de yapıyor bu iki ekipmandada tt65 td65 i eziyor.td65 şişman bir sumocu tt65 yağlı pehlivan ağırlığından dolayı en düşük viteslerde bayılan td gördüm ama tt görmedim direk patiye kaçar.
egerki tt90 olsaydı ve td 90 ile kıyaslansaydı ozaman derdim hiç arkana bakmadan td90 al derdim

traktörleri maksimum yüke kosup ortadan bölmeye çalışmıyoruz ben mukayese ediyorum td65 ile tt65 aynı ekipmanda tt hem daha seri hem daha az yakıtlı 5 yıl oldu da alalı td65 de var elimin altında td 10 kez ufak tefek arızaya gitti tt gitmedi daha tt nin en büyük sorunu ayıbı geri vitesin cartlaması başkada hiç sıkıntı yok ikisininde çektiği pulluk diskaro aynı zaten en ağır iki iş bu gerisini 480 de yapıyor bu iki ekipmandada tt65 td65 i eziyor.td65 şişman bir sumocu tt65 yağlı pehlivan ağırlığından dolayı en düşük viteslerde bayılan td gördüm ama tt görmedim direk patiye kaçar.
egerki tt90 olsaydı ve td 90 ile kıyaslansaydı ozaman derdim hiç arkana bakmadan td90 al derdim

Benim kiyasladigim traltorlerin arasinda 10 beygir fark var sen bana tt 65 diyorsun ben tt55 den bahsediyorum tt seri traktor pratik traktor oldugunuda belirtmisim zaten. Senin bahsettigin td 65 plus serisi sanirim bluemaster td65 ile tt65 yurumez td 65 e kepce tak herseyi tak td 65 daha ust versiyon traktor rahat traktor. Ben senin tt 65 ine yada tt 65 e laf etmedimki traktorlere 20 ton sarip deneyinde demedim nerden geliyor bu hengame anlayamadim. Yalniz sunu belirtmek isterim alacak olasam bluemaster td65 alirim. Adam diyorki tt55 ile td 65 arasinda kaldim bende oyumu td 65 e kullandim ne var bunda.