tumosan 8095 traktorume on yukleyici kepce taktirmak istiyorum tavsiyeleriniz neler b

vinc isletmeciligi kuruyoruz traktorumu de islevsel olarak on yukleyici kepce taktirmak istoyorum forklift catali kepce bugday yukleme kovasi kolay ekipman baglanabilir kurumsal bir firmadan saglam kaliteli bir on yukleyici istiyorum tavsiyeleriniz neler yardimci olur musunuz buyuk balya sisi de olacak

Hocam bende edirneliyim daha önce tümosan 90-80 de kepçe vardı edirnede yerli bir firmaya yaptırmıştım ama çok başarılı sayılmazdı yeni traktör içinde araştırma yaparken aklıma en çok yatan özkan makine ile karatay kepçe bu ikisi çok çok hoşuma gitti iki firmayı ve ürünlerini incelemenizi tavsiye ederim. Saygılarımla...

Hocam bende edirneliyim daha önce tümosan 90-80 de kepçe vardı edirnede yerli bir firmaya yaptırmıştım ama çok başarılı sayılmazdı yeni traktör içinde araştırma yaparken aklıma en çok yatan özkan makine ile karatay kepçe bu ikisi çok çok hoşuma gitti iki firmayı ve ürünlerini incelemenizi tavsiye ederim. Saygılarımla...

özkan makine iyi oz verili birde alparslan avrupa normlarima uretim yapiyor traktoruk 12 12 ve isimde cok faydasi olcak bana

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Özkan makine boyutlandırma işinde zayıf kalıyor bence, görüşü engelliyor. Ve bildiğim kadarıyla 63 lük piston kullanıyor seri olması için.
Alparslan için de piston bükülmesi ile ilgili birkaç şey duymuştum.
Kepçe konusunda İzmir ödemiş bir numara. Özçamlıbel, Kessan, Özsan, Meksanlar, Ödemiş Hidrolik çok kalitelidir.
Tümosanın orj kepçelerini meksanlar firması üretiyor ve çok kaliteli.
Firmadan ziyade üç tavsiyem var
1: kuyruk milinden tahrikli harici yağ tanklı sistem ile daha hızlı ve kuvvetli koparma
2:geniş hortum ve rekor kullanımı ile yağ ısınması engellenmeli.
3:kepçe bölünmelere karşı tam şasi olmalı

Benim tek hatam, yağ tankını alta gizlememek oldu 20180811_091500.jpg

Özkan makina görünüşe çok önem veriyor Yaptığı kepçeler çok hantal. Gorüşüde engelliyor. Karataş firmasının distirbitörü olduğu Quicke marka kepçeler çok sağlam ve traktörü yormuyor. Avrupa kepçelerdir. Sağlamdırlar. Sasesinden tut yağ tankına hortumuna kadar üretimini yaparlar memnun kalırsın. 3 5 fazla olsun iyisi olsun. Yerli kepcelerde alparslanın büküldüğünü duymuştum.

• Beğen
Tepkiler: ahmet35