Jenaratörle dalgıç calıştırmak?

Selamlar
Konular eskimis,
Jenaratorle dalgıç calistiran arkadaslar bilgi paylasabilir mi? Ne kadar yakit tuketiyorlar? Ariza veriyor mu?
22 kw lik bir jenarator temin etsek, bununla 10kw dalgic calistirsak yakitimiz ne olur?

arkadaslar ben 15-17 kw bir dalgıç pompamı jeneretörle çalıstırıyorum jeneratörüm 85 kw biraz büyük pompa çalıstıgın az bir gaz ile çalısıyor saatte 6-7 civarı yakıt tuketimi mevcut koyudaki pompayı 3 katı bir güçteki jeneratörle çalıstırabiliyorsun fakat piyasada sürücü diye tabir edilen panoya ekledigin elektronik cihazl 2 katına düşürülüyormuş yani panonda sürücü varsa 10 kw bir motoru 20 kv güç üreten bir jeneratör çalıstırır sürücü yoksa en az 30 kw jeneratör lazım

arkadaslar ben 15-17 kw bir dalgıç pompamı jeneretörle çalıstırıyorum jeneratörüm 85 kw biraz büyük pompa çalıstıgın az bir gaz ile çalısıyor saatte 6-7 civarı yakıt tuketimi mevcut koyudaki pompayı 3 katı bir güçteki jeneratörle çalıstırabiliyorsun fakat piyasada sürücü diye tabir edilen panoya ekledigin elektronik cihazl 2 katına düşürülüyormuş yani panonda sürücü varsa 10 kw bir motoru 20 kv güç üreten bir jeneratör çalıstırır sürücü yoksa en az 30 kw jeneratör lazım

85kw ya gore 6,7 litre mazot baya uygun geldi,internetten buldugum 2017 model 22 kw jenarator icin, sahibi tam yukte 2.5 litre yakiyor demisti,
Peki ariza gibi seyler oluyor mu?
Jenaratorden direk baglaniyormu

85kw ya gore 6,7 litre mazot baya uygun geldi,internetten buldugum 2017 model 22 kw jenarator icin, sahibi tam yukte 2.5 litre yakiyor demisti,
Peki ariza gibi seyler oluyor mu?
Jenaratorden direk baglaniyormu

Yok hocam suana kadar jeneratörümüzde bi arıza ol madı kuyudada hatta şebekeden daha garanti oluyo jeneratör diyebilirim ama şebekeden pahalıya maloluyo sadece birde gürültü elektirik sessiz sakin çalısıyo kuyu

• Beğen
Tepkiler: grall
Selamlar
Konular eskimis,
Jenaratorle dalgıç calistiran arkadaslar bilgi paylasabilir mi? Ne kadar yakit tuketiyorlar? Ariza veriyor mu?
22 kw lik bir jenarator temin etsek, bununla 10kw dalgic calistirsak yakitimiz ne olur?
50 kw lik bir jenerator maliyet olarak 9 bin tl
85 hp lik traktorle 540 devir kullanirsan satte yaklasik 3.5 4 litre yakar kuyuyave suyuna gore fiskiye sayisi degisir

Rica etsek te şu sistemin bi videosunu çekseniz! Motoru jenaratorü kontrol panosunu bi görsek çok çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Bu şekilde kaç fıskiye çeviriyor?

Image1532802754.809909.jpgImage1532802786.614598.jpgImage1532802803.233666.jpg

hocam kaç fiskiye çevireceğin senin kuyudaki motorun gucune baglı sen 30 hp pompa atarsan asagı yukarı 20-22 fiskiye cevirir 60 hp atarsan daha fazla ama burdaki mesele 30 hp 22 kw oluyo onu calıstırmak için minimum 45 kw jeneratör 60 hp motor 48 kw felan olur 100 kw jeneratör ister tabi bu benim kuyuya göre 180 m de pompa yakındaysa daha az güç daha cok fiskiye