Yeni Aldığımız TS110A Ford Newholland Traktörümüz

Hayirli ugurlu olsun rengi kirmizi olanin dan yokmuydu.
Forumda erkunt ile ozdesen arkadaslar cnh saflarina geciyor sira Ercan arkadasimizda [emoji2][emoji1]

CNH sözüm yok ithal serilere kapımız açık [emoji1360]

Koç grubu ürettiyse ne kapımıza ne gönlümüze girer [emoji848][emoji41]

Şu an değiştirmek söz konusu olsa [emoji848] yerliye anca gücümüz yeter yerlide de tercihim belli bizimle özdeşleşen Erkunt [emoji7]

Sizin saf beni taşımaz abi affet 🤨

Erkunttan dönen hep avrupa alıyor bu da erkuntun avrupa modellere yakınlığından heralde [emoji6] tekrar hayırlı olsun volkan uzayan kol bizden olsun slajda elektronik vitesin faydasını görürsün elbet ne kadar çok vites o kadar az debriyaj balatası arızası kamyonlara [emoji23][emoji23]

Hayirli ugurlu olsun rengi kirmizi olanin dan yokmuydu.
Forumda erkunt ile ozdesen arkadaslar cnh saflarina geciyor sira Ercan arkadasimizda [emoji2][emoji1]
Sağolasın bilader [emoji2]
Hayırlı olsun Volkan güle güle kullanın.Avrupa traktör bir başka :)
Sağolasın rıdvan. Gerçekten öyle valla
Hayırlı olsun volkan
Sağol bilader
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız arızasız bereketli günlerde kulllanın inşallah [emoji5]
Sağolasın Allahrazıolsun
Erkunttan dönen hep avrupa alıyor bu da erkuntun avrupa modellere yakınlığından heralde [emoji6] tekrar hayırlı olsun volkan uzayan kol bizden olsun slajda elektronik vitesin faydasını görürsün elbet ne kadar çok vites o kadar az debriyaj balatası arızası kamyonlara [emoji23][emoji23]
Yerlide 1 numara erkunt abi. Hidroliğine güç yetmez. Erkunttaki yükseklik sınırlama bunda yok mesela. O özelliği çok kullanıyordum ben silaj makınasında. Sağolasın
Maşallah hayırlı uğurlu olsun. Ercan safları sıkı tutun araya şeytan girmesin diyor sanki :)
Sağol abi bizim saflarda kayma var hayırlısı [emoji3]
Buluşma da verecektik biz onu sanada. Sen pazarlık etmedin. Etseydin elinde kalcaktı. Bir dahakine artık...:D
Abi adam 10bin yapmış motoru nası alıyım [emoji2] ama temiz duruyodu