Case Ih JX 65 C yeni seri çok güzel olmuş (tanıtım)

O seri ilk çıktığı zaman 115 C'yi incelemiştim geçen bi köyden 95'ni aldılar perşembe serviste ondan bahsediyordu güzelde kısa traktör dedimde servisteki arkadaş yenilerin dingil mesafesini uzattılar diye bilgi verdi.
Aynen abi yenilerde 4 cm kadar uzatma olmus kullanicilar yakitindan memnun ozellikle trakya. Bolgesinde tutuluyor guruptan kullanan arkadaslar var yakitindan ve perfirmansindan memnunlar suan saglamlik ve kalitesini gecen sure zarfinda gorecegiz lakin suan cok yukseldi fiyatlari
Ilk ciktigi yillarda cok uygun fiyatlarda idi inceledigin zaman alma sansin olsaydi suan guzel pirim yapmisti

Aynen abi yenilerde 4 cm kadar uzatma olmus kullanicilar yakitindan memnun ozellikle trakya. Bolgesinde tutuluyor guruptan kullanan arkadaslar var yakitindan ve perfirmansindan memnunlar suan saglamlik ve kalitesini gecen sure zarfinda gorecegiz lakin suan cok yukseldi fiyatlari
Ilk ciktigi yillarda cok uygun fiyatlarda idi inceledigin zaman alma sansin olsaydi suan guzel pirim yapmisti

115 C o zaman 170.000 liraydı şu an 250 stüdür tahminim.

Evet bahce serisi var biz zaten 80.3 tarla serisinden bahsetmiyor muyuz
Fotograflar erkunt veb sitesi ve perkins motor un veb sitesinden dir
Ekli dosyayı görüntüle 29880Ekli dosyayı görüntüle 29881
Pardon kardeş. Traktör firmaları ince ayar yapınca işler böyle karışıyor. Benimki 2011 model 80 lüks diye geçiyor. 3 pistonlu olunca 80.3 lükslerle aynı olduğu sonradan 80.3 ekleme yapıldığını ama aynı motor olduğunu sanıyordum. Konu aynı mf 266g da olan sağdan ve soldan egzozlu işi gibiymiş. Yukarda arkadaş açıklama yapınca anlaşıldı. Zaten bu traktör 82 bg ve üzerinde olsa tadından geçilmez. Gerçi zaten 85 lüksler var. Ama traktör boyutları nasıl bilmiyorum. Uygunsa süper olur. Traktör sitesinden verdiğin web görüntsü meyveci serisi için. Zaten alıntıda seride yazıyor. Yani bahçe tipi. Benimki tarla tipi. Yani farklı traktörler. Bir açıklık getiriyim dedim. Herkese tşk. Bilgi paylaşımı ile herşey daha güzel. Devam...

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Valla benim bir traktör fabrikam yok, yada bir firmanın yandaşıda değilim. Sağlamlık olması ve düzgün üretilmesi konusunda da sana katılıyorum. Ama oldu ya farzedelim bize aynı iranda olduğu gibi bir ambargo uygulandı. Değil bu markayı hiç bir yabancı markayı ülkeye sokamaz olduk. İşte o zaman yedek parça sıkıntısıda doğar otomatikman. Sonuç sen yine aynı Türk üreticilerinin ürettiği marka ve modellere kalacaksın. Gerçi bir ara çok güzel türk traktör vardı ama oda kim vurduya gitti sanırım. Eğer biraz daha teknolojide geri kalırsak şayet geriye üretilecek hiç bir şey kalmayacak. Gereken o ki daha iyi üretim için Türk firmalar teşvik edilmeli aksi halde kaçınılmaza doğru gidiyoruz.

Not: imla hatam varsa özür dilerim.

Valla benim bir traktör fabrikam yok, yada bir firmanın yandaşıda değilim. Sağlamlık olması ve düzgün üretilmesi konusunda da sana katılıyorum. Ama oldu ya farzedelim bize aynı iranda olduğu gibi bir ambargo uygulandı. Değil bu markayı hiç bir yabancı markayı ülkeye sokamaz olduk. İşte o zaman yedek parça sıkıntısıda doğar otomatikman. Sonuç sen yine aynı Türk üreticilerinin ürettiği marka ve modellere kalacaksın. Gerçi bir ara çok güzel türk traktör vardı ama oda kim vurduya gitti sanırım. Eğer biraz daha teknolojide geri kalırsak şayet geriye üretilecek hiç bir şey kalmayacak. Gereken o ki daha iyi üretim için Türk firmalar teşvik edilmeli aksi halde kaçınılmaza doğru gidiyoruz.

Not: imla hatam varsa özür dilerim.
Allah dusmanlarimiza firsat vermesin.
Turkiye artik eskisinden daha guclu bir halde ulke olarak zor gunlerde gecirsek ustesinden gelebilecigimizi dusunuyorum.
Parca skintisi olursa sanayise solugu alir tornacinin kapisini calariz isimizi yine hallederiz.cevremde ithal traktoru olan yedek parcada sorun yasayanlar genelde bu yolu tercih ediyor bulamadigi parcalarda
Amac yerli ureticileri bu pazarda var olabilmeleri icin kaliteli urun uretmesi gerektigini anlatabilmek.

• Beğen
Tepkiler: Kaan_K