Ankara bölge onerisi

Ankara ilinde 30 sagmallik yari acik tesis inşa etmek istiyorum. Kurumsal soguk süt alicilarinin yoğun olduğu ve hayvan refahını saglayabilecegim bölge tercihı ne olmalı. Bu bölgelerde bulunan kurumsal süt alıcıların isminide paylaşırsanız iyi olur. Şimdiden teşekkür.

Ankara ilinde 30 sagmallik yari acik tesis inşa etmek istiyorum. Kurumsal soguk süt alicilarinin yoğun olduğu ve hayvan refahını saglayabilecegim bölge tercihı ne olmalı. Bu bölgelerde bulunan kurumsal süt alıcıların isminide paylaşırsanız iyi olur. Şimdiden teşekkür.
Eskişehirde pınar süt var polatlıya da gelir sanırım polatlıda sulak arazi de boldur.

hayvancılığın bu kadar yoğun olduğu bir bölgede kurumsal firma yok mu gerçekten. eskişehirden buraya gelip süt almalarına şaşırdım.
Hocam ben Çamlıdere'liyim benim çevremde yani kızılcahamamda da felan büyük bir firma ben tanımıyorum eskişehirde pınar aksarayda sütaş konyada torku var.
Bâlâ da büyük bir işletme ziyaretim oldu (fotoğraflarını forumda paylaştım bakabilirsiniz isterseniz) günde 15 ton civarı süt üretimleri var ve sütleri eskişehirden pınar 300 km ye yakın yol gelip alıyor hergün. Ankarada belki alan vardır da ben bilmiyorumdur.

• Beğen
Tepkiler: mhmtfthclk
ayaş tarafında çiftliği kursak bizim üretebileceğimiz en fazla sabah akşam toplam 500 litre için de gelirler mi?
Ayaş ve güdülde ankara merkezine hergün arabayla getirip elden veren çok var öyle bir iş düşünebilirsiniz. 500 litre toptan satsanız en fazla 850 tl ye satabilirsiniz aynı parayı 300 litre sütü perakende satarak da kazanabilirsiniz daha az hayvanla aynı parayı kazanacağınızdan çok daha kârlı olacaktır. Bunu bi düşünün