Şalgamlılar pulluk ile tarla sürümü

Kolay gelsin hemşerim. Casenin performansından ve yakıtından memnunsunuz?
Yakın güçte traktörler ile sürüm yaptığınız için kıyaslama imkanınız var sanıyorum.

hemde çok fark var .aynı pulluk koşuyoruz ikisinede gel gelelim case 17-18 gaz vermedimi gitmiyor buda yakıta vuruyor landini 15-16 gazı geçmiyor serbest gitmesi haricinde sürüm hızıda fazla .artı iki traktörde 2 takviye 3 vites ile sürüm yapıyoruz landini üç tur sonunda casenin arkasında.mozot hesabı yaptık kaba taslak case 3 lt geçerken landini 2.6 litre gibi mazot yakıtı var .landini favorim

hemde çok fark var .aynı pulluk koşuyoruz ikisinede gel gelelim case 17-18 gaz vermedimi gitmiyor buda yakıta vuruyor landini 15-16 gazı geçmiyor serbest gitmesi haricinde sürüm hızıda fazla .artı iki traktörde 2 takviye 3 vites ile sürüm yapıyoruz landini üç tur sonunda casenin arkasında.mozot hesabı yaptık kaba taslak case 3 lt geçerken landini 2.6 litre gibi mazot yakıtı var .landini favorim

Casenin pompaya baktır yakıt fark etmiyo ama alt devir de boğulma sorunu kalkıyo

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73

Kolay gelsin abi köyden 2.el aldılar 3lü 14 şalgamlılar çok güzel ayarlı pulluk deviriyor sadece sapı pek gömmüyor onun için sap kıvırıcı parça ekleyecekler üstüne. IMG_20180807_214535.jpg

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73
Kolay gelsin abi köyden 2.el aldılar 3lü 14 şalgamlılar çok güzel ayarlı pulluk deviriyor sadece sapı pek gömmüyor onun için sap kıvırıcı parça ekleyecekler üstüne.Ekli dosyayı görüntüle 30060

Bende yeni aldım 97 model Şalgamlıların 4/16 vardı verip 2 tane 14 aldık ben memnunum sürdüm yerleri .bi çiziye toprak düşürdü kuraktan dolayı kışa bi çare bakıcam artık

6c yi çok önermem hocam şanzıman 5h la aynı küçük geliyor o cüsseye ve sıkıntı yaratıyor Landinide şu an en kullanışlı Makina sendeki eğer saati az sa uzun yıllar kullanabilirsiniz...

4500 saatte daha iyi makinam ama daha 4 sene daha tık demeden kullanırım ama bügün orta kolun takıldığı yerdeki dökümü kırıldı 2 gün önce 700 tl şuan 1950 lira dediler bende döküm kaynağı çektirdim
7b5556e46e817630a1ffe8b180e9e87d.jpg

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'

Geçmiş olsun en iyisini yapmışsınız şu an mantıklı olan eldekine sahip çıkmak...

Saolasın şuan hiçbirşey lazım değil geçen sene takımları değiştirmiştim şuan iyiki almışım diyorum .hayrabolu sanayisindeydim bugün bütün üretim durmuş demir alım satımı durmuş [emoji20]