Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
23 sonuçtan 16 ile 23 arası gösteriliyor

120nin maşallahı var cok begeniyorum yakitindan falan memnunmusunuz hangi islerde ne kadar yakiyor bilgilendirirmisiniz ? Birde ne kadar suredir sizde ne gibi sorunlar yasatti size ariza vesayre. Son olarakta lastikleri bkt takmissiniz memnunmusunuz ne kadara mâl oldu

Sipahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bereketli olsun.Alta naylon olmasa bile 5-10 cm balya serilse silaj zayiatı daha az olur.

Laser master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hydrbezirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin bereketli olsun
    Sağolun teşekkürler

Alıntı Sipahi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bereketli olsun.Alta naylon olmasa bile 5-10 cm balya serilse silaj zayiatı daha az olur.
    Sağolun teşekkürler
    Böyle zaiyat olmuyor üstünü kepçe ile örttüyoruz etrafı kazılıyor. Sadece toprağa değen çok az bi kısım bozuluyor.

Alıntı MuhammedEmin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    120nin maşallahı var cok begeniyorum yakitindan falan memnunmusunuz hangi islerde ne kadar yakiyor bilgilendirirmisiniz ? Birde ne kadar suredir sizde ne gibi sorunlar yasatti size ariza vesayre. Son olarakta lastikleri bkt takmissiniz memnunmusunuz ne kadara mâl oldu
    120 den çok memnunum. Ben 120 ile 4 buçuk metre lazerle piyasaya çalışıyorum. Saatte 10-12 litre mazot yakıyor. Kapaklı tesviyede 8-10 litre yakıyor. 5 li dönerli pulluk, 28 li disk tiller, 13 lü çizerde de kullandım ama yakıtını ölçmedim. Traktörü 2015 kasım ayında 3690 saatte iken aldım. Şu anda 7020 saatte. Bi kere debriyaj komple değiştirdim. Öbür türlü yağ filtre klima gibi bakımları yapıldı. Ağır masraf açmadı ama parçaları pahalı. Arka lastikler aldığımda yeni takılmıştı, şu an yarıya gelmedi. Önleri nisan ayında 3650 liraya aldım. Bkt çok güzel lastik. Tubeless radial geniş tabanlı motorun görünüşünü bile değiştiriyor.

MuhammedEmin teşekkür etti.

Alıntı Laser master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    120 den çok memnunum. Ben 120 ile 4 buçuk metre lazerle piyasaya çalışıyorum. Saatte 10-12 litre mazot yakıyor. Kapaklı tesviyede 8-10 litre yakıyor. 5 li dönerli pulluk, 28 li disk tiller, 13 lü çizerde de kullandım ama yakıtını ölçmedim. Traktörü 2015 kasım ayında 3690 saatte iken aldım. Şu anda 7020 saatte. Bi kere debriyaj komple değiştirdim. Öbür türlü yağ filtre klima gibi bakımları yapıldı. Ağır masraf açmadı ama parçaları pahalı. Arka lastikler aldığımda yeni takılmıştı, şu an yarıya gelmedi. Önleri nisan ayında 3650 liraya aldım. Bkt çok güzel lastik. Tubeless radial geniş tabanlı motorun görünüşünü bile değiştiriyor.
    Yakiti gayet iyi kalibina gore oldukca iyi maşallah cok tesekkur ederim yorumunuz icin gule gule kullanin

Laser master teşekkür etti.

emn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kolay gelsin, Hayırlı İşler.

Alıntı emn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin, Hayırlı İşler.
    Sağolun teşekkürler

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)