2018 Yeni Mahsul ayçiçeği Borsada 2,45 TL

Bu fiyatlarla hala zor durumdaysa ne zaman düzelecek bu çiftçi daha ne bekliyorsun uz
Ben para kazanıyorum siz kazanamıyorsanız bi işçiliğinizi kontrol edin hata nerde
Rahim bu kadar çiftçi sikayetci sen deilsin demekkı bui şte bı illegallık var sole bızede para nasıl kazanılıor bızde kazanalım halkbankası doları 3 e fılan indirdiğinde bizede bı alo de de bizde alım yapalım hep kendını dusunme be [emoji846] [emoji846] [emoji846]

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Merhaba,

Bugün Uzunköprü Ticaret Borsasındaki fiyatlar 2 gün önceye yaklaşık 10 kuruş daha düşük.
Örneğin çarşamba günü 40 yağ oranını 2,41 TL' ye sattık. Bugün 40 yağ oranı 2,30 TL düzeyinde.
Fiyatların biraz daha artmasını beklerken son 2 gün düşmeye başladı gibi.

Fiyatların düşmesiyle ilgili bilgisi olan var mı?

Merhaba,

Bugün Uzunköprü Ticaret Borsasındaki fiyatlar 2 gün önceye yaklaşık 10 kuruş daha düşük.
Örneğin çarşamba günü 40 yağ oranını 2,41 TL' ye sattık. Bugün 40 yağ oranı 2,30 TL düzeyinde.
Fiyatların biraz daha artmasını beklerken son 2 gün düşmeye başladı gibi.

Fiyatların düşmesiyle ilgili bilgisi olan var mı?

Dolar düştü çünkü ondan böyle ekim ayında doların artması öngörülüyor ayçiçek fiyatı fırlayacak

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Dolar düştü çünkü ondan böyle ekim ayında doların artması öngörülüyor ayçiçek fiyatı fırlayacak

dolar fiyatları geçen hafta cuma günü 6 TL' ye kadar gerilemişti.. Geçen haftaya göre bu hafta yüksek, şuan 6,25-6,30 civarı.

Dolar fiyatı gibi gelmiyor bana ama tam olarak nedenini de kestiremiyorum.

Acaba ithalat ile ilgili bir durum mu var?

dolar fiyatları geçen hafta cuma günü 6 TL' ye kadar gerilemişti.. Geçen haftaya göre bu hafta yüksek, şuan 6,25-6,30 civarı.

Dolar fiyatı gibi gelmiyor bana ama tam olarak nedenini de kestiremiyorum.

Acaba ithalat ile ilgili bir durum mu var?

hiç belli olmaz gecenin biryarısı ayçiçek fiyatlarıda sert bi dalgalanma oluverir!!!
bilgisayarlarda sorun çıkıverir olurmu olur :)

Maalesef fiyatlar düşmeye devam ediyor. 40 yağ oranı neredeyse 2,20 TL düzeyine geriledi.

Uzunköprü borsasında bugün işlem gören ürünlerin detayını aşağıdaki görebilirsiniz.

Fiyatlar neden düşüyor, bilgisi olan var mı?

http://www.uzunkoprutb.org.tr/sayfa.asp?tur=salonsatis

Piyasalar şişti para dönüşü azaldı.Şu an fiyatlar gevşedi.Bir müddet böyle gider sonra artar kanaatindeyim.

subata kadar bir sey beklemeyin dolar 1 haftada yüzde 15 değer kaybetti artı devlet yılbasına kadar enflasyonu yükseltmemekiçin elinden ne varsa kullanıyor yok indirim yok su yani çiçekleri satmayarak büyük zarar yaptık tonde nerde baksan 250 300 krs

Seneye satarız sağlık olsun.
Işın şakası bir yana da genelde şubat mart gibi ayçiçek tavan yapıyor.bu yıl bende bi risk aldim.tecrube pazarda kilo ile satılmaz.bu yılda böyle bir tecrübe yasayalım.

• Beğen
Tepkiler: FEHİM