Case ih 65c fiyat araştırması

Arkadaslar daha önce 75c 2018le ılgılı konu açmıstım
Malum artan fiyatlardan dolayı sıfır alamıyoruz bıze cok yakın bır bayıde 65 c bılduk 2017 model 8*8 olan dan 600 saatte fıyatı 90bın dedıler ama 85 bin e alabılırız sızce fıyat uygunmu yardımcı olabılırmısınız şimdiden teşekkürler.

Malum artan fiyatlardan dolayı sıfır alamıyoruz bıze cok yakın bır bayıde 65 c bılduk 2017 model 8*8 olan dan 600 saatte fıyatı 90bın dedıler ama 85 bin e alabılırız sızce fıyat uygunmu yardımcı olabılırmısınız şimdiden teşekkürler.
Fiyati cok yuksek o fiyata emsal temizlikte 75c alinir

• Beğen
Tepkiler: murat akpinar
Bolgenızdeki fıyatlar hakkında bılgınız varmı birde ne kadara alsak uygun olur
2 hafta once 75c ps ful.modeli sifir fiyati. 115 bin.tl idi
65c de 110 bin tl.
Ikinci el tahmini iyi temiz bir 75c. 500 1000.saat arasi 70.80 bin.arasi bulunur yazilan fiyatlar uzerinden degerlendirmemek gerekir sıkı pazarlik sart
Insallah butcenize uygun temiz bir traktor denk gelir

2017 Bursa fuar fiyatı 88 000 TL idi, birazda pazarlık payı vardı.Yalnız bu rakamlara daha yüksek güçte traktör alınabilir. 2018 modeller 105 000 TL civarında alındı.
Arazımız baya daglık bu serı bıraz daha kucuk yapılı oldugu ve kullananların cogunlugu cok menmunlar bırde ekıpmanlarıda degıstırmem gerekıyor traktor buyuyunce ama burdakı yorumlardan sonra bı kac bayıyle daha gorustuk yarın sıvas bayıne gıdecez orda daha ugun gıbı fıyatlar (ayrıca onerecegınız baska traktor varsa onlarıda arastırabılırım bır ay bı suremız var) bılgı ıcın tesekkur ederım.

Güzel traktör ama üstünde ithal İveco motor var fiyatlar uçtu. Kayseri bayisinde full 65C 132.000

• Beğen
Güzel traktör ama üstünde ithal İveco motor var fiyatlar uçtu. Kayseri bayisinde full 65C 132.000
Kayseri fuarinda 75 c yi çalıştırdım çok güzel zehir gibi gaz yiyor motorda fpt hemen hemen bütün markaları çalıştırdim case en iyi .... 20180311_133245.jpg20180311_131141.jpg

Arazımız baya daglık bu serı bıraz daha kucuk yapılı oldugu ve kullananların cogunlugu cok menmunlar bırde ekıpmanlarıda degıstırmem gerekıyor traktor buyuyunce ama burdakı yorumlardan sonra bı kac bayıyle daha gorustuk yarın sıvas bayıne gıdecez orda daha ugun gıbı fıyatlar (ayrıca onerecegınız baska traktor varsa onlarıda arastırabılırım bır ay bı suremız var) bılgı ıcın tesekkur ederım.

Ekipman olarak neler kullanıyorsunuz.İşlediğiniz arazi kaç dekardır.

• Beğen
Ekipman olarak neler kullanıyorsunuz.İşlediğiniz arazi kaç dekardır.
300 da(1000m) arazı ısleyecegız ekıpman olarak oncesınde 40 donum tarla vardı o yuzden pulluk kazayagı mıbze tamburlu cayır bıcme ve ot toplama tırmıgı var yenı traktorle bırlıkte tum arazıye yulaf, bugday,arpa, yem bezelyesı ekılecek erken bıcılıp balya yapılacak.
Balya yaptırma malıyetlı olacagından kucuk bıtanede balya makınadı dusunuyorum

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
300 da(1000m) arazı ısleyecegız ekıpman olarak oncesınde 40 donum tarla vardı o yuzden pulluk kazayagı mıbze tamburlu cayır bıcme ve ot toplama tırmıgı var yenı traktorle bırlıkte tum arazıye yulaf, bugday,arpa, yem bezelyesı ekılecek erken bıcılıp balya yapılacak.
Balya yaptırma malıyetlı olacagından kucuk bıtanede balya makınadı dusunuyorum

Bizde mısır arazileri ağır tav olduğu için genelde 90-100 hp traktör rahat oluyor, Aydın-Söke gibi yumuşak kumsal arazide 75 hp traktörde rahat işçilik yapılıyor.300 dk arazide TD90 gibi traktör bence rahat çalışır.Küçük motorla dön,dön,dön iş bitmez.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68